Fisher Price zabawki
fot. Fisher-Price®

Nauka przez ruch – entuzjazm i rozwój (wszystko dzięki zabawie!)

Dzieci lubią się ruszać i czerpią z tego prawdziwą radość. Czasem jednak trzeba okiełznać żywiołowego smyka i zachęcić go do uczenia się, np. alfabetu. Jak to zrobić? Poznajcie Rockita i Glow, którzy będą świetnymi towarzyszami twojego malucha. Dzięki nim nauka będzie tak fajna, że aż wciągająca!
Fisher Price zabawki
fot. Fisher-Price®

Dziecko aktywne ruchowo to prawdziwy skarb. Ale często boimy się, że ta "nadaktywność" wpłynie na zdolność kontentacji i uczenia się. Zastanawiasz się jak zmotywować energicznego smyka do nauki? Najlepiej poprzez znalezienie takiej zabawki, która pozwoli mu się wyszaleć, a jednocześnie sprawi, że "niechcący" przyswoi on solidną porcję wiedzy!

Poznajcie Rockita i Glowa

Twoje dziecko lubi być w ciągłym ruchu? Wykorzystaj to, aby wspomóc rozwój intelektualny pociechy. Pomoże ci w tym interaktywna zabawka edukacyjna Smart Moves Rockit od Fisher-Price. Rockit to uroczy stworek, który ma podświetlaną buzię oraz przyjemne w dotyku włosy i stópki o ciekawych fakturach. Jego towarzyszem jest równie uroczy Glow, który wspólnie z przyjacielem zachęca dziecko do zabawy i nauki. Obaj wchodzą w interakcje ze sobą i z twoim dzieckiem, zabawnie kołysząc się na boki oraz ucząc alfabetu, liczenia, kolorów, kształtów i nie tylko w rytmie ciekawych piosenek.

Dzięki zabawce, Twoje dziecko:
 
  • Posłucha ponad 100 piosenek, dźwięków i wypowiedzi (naciśnij Glowa, aby włączyć wesołe światełka i piosenki zachęcające do ruchu)
  • Nauczy się alfabetu, liczb, kształtów, kolorów 
  • Pozna obcojęzyczne słówka (Rockit i Glow uczą mówić po angielsku)
  • Będzie miało możliwość samodzielnej zabawy (wałeczek 1-2-3, suwak z kształtami i przełącznik ABC) 
  • Odkryje liczne elementy interaktywne (przybij piątkę, a potem powiedz coś i słuchaj, jak Rockit powtarza twoje słowa jednym z trzech śmiesznych głosów)

Uczmy się w ruchu!

Dzieci uwielbiają zabawki, takie które wydają z siebie przyjemne dźwięki i które wchodzą z maluchem w interakcję. Za pomocą wesołej zabawy i interaktywnych funkcji Rockit nauczy malucha alfabetu, liczb oraz słówek (także po angielsku). 

Przyjaciele Rockit i Glow rozmawiają zarówno ze sobą, jak i z twoim dzieckiem, zabawnie kołysząc się na boki oraz edukując nie tylko w rytmie ciekawych piosenek. Wystarczy włączyć odpowiedni przycisk, a znów pojawi się coś zaskakującego. Maluchy uwielbiają rozmawiać z zabawkami, które reagują na to, co się do nich mówi. Co więcej, Rockit może nawet nagrać słowa wypowiadane przez malca i powtórzyć je jednym z trzech śmiesznych głosów. Zaletą tej zabawki jest to, że treści edukacyjne dostosowane są do wieku dziecka, dzięki czemu rośnie ona wraz z nim. Rozkołysany Rockit i Glow wprost nie mogą się doczekać wspólnej interaktywnej nauki z twoim maluchem! Zobaczysz, że szkrab z radością będzie odkrywać różne sposoby na zabawę i obserwować interakcje tych dwóch przyjaciół przy akompaniamencie kolorowych światełek i radosnych ruchów.

Więcej: Fisher-Price®

Zobacz także

Popularne tematy