GRY
 
 

Czasem wystarczy jedno zdjęcie, by pokazać potęgę miłości. Musisz je zobaczyć!

Wielkie brawa dla tego mężczyzny, za wsparcie żony i świetny pomysł na okazanie uczucia! Nie każdy by się odważył :-)

fot. Fotolia
Wsparcie partnera w trudnej sytuacji, jest po prostu nieocenione. Wystarczy czasem jakieś słowo, gest, dowód miłości, byśmy w najczarniejszym scenariuszu znalazły promyk słońca, a w beznadziejnej sytuacji dostrzegły nowe możliwości.

"To historia o mężczyźnie, którego poślubiłam"

Gdy Libby Sanders straciła mały palec u lewej dłoni, wiedziała, że jej życie ulegnie zmianie. Nawet w tak najprostszych czynnościach jak ... malowanie paznokci. Coś, co wydaje nam się banalnie proste i zwyczajne, u Libby każdorazowo wywołuje smutek i przygnębienie.

Gdy tego dnia postanowiła pomalować paznokcie, po raz kolejny brak małego palca, wywołał u niej  smutną minę. Jej mąż, od razu wychwycił gorszy nastrój  kobiety i zaproponował jej niezwykły układ.
Redakcja poleca: Powiedz dziecku "kocham cię" bez słów: na 8 sposobów!
Nie potrzebujesz słów, żeby codziennie pokazywać dziecku, że jest kochane! Wystarczą uśmiech i czułość. Coś jeszcze?

"Możesz malować mój paznokieć tak, by pasował do Twojej dłoni do końca naszego życia".

Słowa, które wypowiedział mąż Libby, zrobiły na niej ogromne wrażenie. Zdjęcie, które wykonali wspólnie po malowaniu paznokci postanowili zamieścić w internecie. Widok ich dłoni sprawił, że ludzie na całym świecie docenili potęgę ich miłości. Prosty gest płynący prosto z serca, zawsze wywiera na wszystkich ogromne wrażenie.

"To najpiękniejsza historia o jakiej słyszałem"

"Słodka para, nigdy takiej nie spotkałam"

Historia Libby i Matta, to niezwykła opowieść o tym, jak stawić czoło trudnym sytuacjom. Oni nie wstydzili się pokazać jak walczyć ze strachem, rozczarowaniem, smutkiem. Ich pozytywna energia powinna dać do myślenia tym z nas, którzy uważają, że z pewnych sytuacji nie ma wyjścia!

Co Ty zrobiłabyś dla swojego partnera w podobnej sytuacji? 

Zobacz także: Niezwykła historia 8-latka z autyzmem, który gra jak ... Mozart!

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj