Sylwia Bomba z córką w rodzinnej sesji
fot. Instagram

Sylwia Bomba chwali się rodzinną sesją, ale wszyscy widzą tylko Tosię! „Halo, my też jesteśmy na fotach!”

Sylwia Bomba zachwyciła fanów rodzinnymi zdjęciami. W profesjonalnej sesji wzięła udział razem z mężem i córeczką i to właśnie mała Tosia najbardziej przyciąga wzrok.
Magdalena Drab
Sylwia Bomba z córką w rodzinnej sesji
fot. Instagram
Sylwia Bomba chętnie pokazuje swoją rodzinę w mediach społecznościowych, nie ukrywa partnera ani wizerunku dwuletniej córeczki. Najnowsze zdjęcia gwiazdy to efekt pracy profesjonalnych fotografów, ale i tak całe show skradła mała Antosia!

Sylwia Bomba w rodzinnej sesji z córką

Rodzina Sylwii Bomby pozowała do zdjęć w sielskiej scenerii, wśród snopków siana i polnych kwiatów. Wyszło pięknie, ale fani i tak najbardziej komplementują córeczkę Sylwii i jej partnera. Mała Tosia towarzyszy na zdjęciach rodzicom ubrana w białą koronkową sukienkę z Zary i... zachwyca internautów! „Tosia the best!” − komentują zauroczeni pod zdjęciem, na którym Antosia zawstydzona zakrywa dłonią buzię, gdy w tle jej rodzice szykują się do pocałunku. „Halo, my też jesteśmy na tych fotach” − zażartowała Sylwia, która pewnie doskonale zdaje sobie sprawę, że na wspólnych zdjęciach z córeczką raczej nigdy nie będzie przyciągać uwagi tak bardzo jak malutka. Wcale nas to nie dziwi!

Taka rodzinna sesja zdjęciowa to świetna zabawa i pamiątka na lata.
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Mama rekordzistka: Danuta Ulidowicz jest najdłużej pracującą mamą SOS Wiosek Dziecięcych [WIDEO]
W tej historii jest wszystko, co najpiękniejsze w macierzyństwie: miłość, cierpliwość, wyrozumiałość i oddanie. Pani Danuta przez 34 lata tworzyła dom dla 19 dzieci, nie posiadających rodziny. To o niej powstał film "Mistrzyni świata". Zobacz relację z jego prapremiery - to historia z wielokrotnym happy endem.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy