Sylwia Przybysz

Sylwia Przybysz ma dopiero 23 lata, a już pytają ją o TRZECIE dziecko. Takiej odpowiedzi mało kto się spodziewał!

Sylwia Przybysz ostro zareagowała na pytanie jednej z internautek o to, czy planuje powiększenie rodziny. YouTuberka zauważyła, że nie wypada pytać o takie rzeczy, ponieważ jest to zbyt delikatna kwestia.
Joanna  Biegaj
Sylwia Przybysz
Sylwia Przybysz, mimo że ma dopiero 23 lata, jest już mamą dwójki dzieci. YouTuberka i jej partner Jan Dąbrowski doczekali się córeczki Poli, która przyszła na świat w 2020 roku, a także o rok młodszej Neli. Piosenkarka już wcześniej wypowiadała się na temat wczesnego macierzyństwa, mówiąc, że jest „trudno, ale fajnie”. Teraz temat rodziny i planowania kolejnych dzieci powrócił podczas serii pytań na InstaStory. Pytanie jednej internautki bardzo oburzyło jednak Sylwię Przybysz.

Niestosowne pytanie o powiększenie rodziny

„Planujecie trzecie dziecko?” – zapytała fanka. Sylwia Przybysz odpowiedziała, jednak skupiła się głównie na tym, że zadawanie tak intymnych pytań jest bardzo niestosowne.

„Odpowiem, bo to pytanie pojawia się tak często, że ciągle je widzę. Uważam, że to totalnie nie wypada zadać takiego pytania komukolwiek. Planowanie to jedno, nie wystarczy tylko planować, dlatego pytanie totalnie nie na miejscu” – wyjaśniła.

Partnerka Jana Dąbrowskiego dodała: „Wielokrotnie mówiliśmy, że chcemy mieć dużą rodzinę i w tym temacie nic się nie zmieniło”.

Instagram/sylwiaprzybysz
Piosenkarka i jej partner wiele razy podkreślali, że mimo młodego wieku planują dużą rodzinę, ponieważ każde z nich w takiej właśnie się wychowało. YouTuberzy pokazują swoje codzienne życie w sieci, jednak pytanie o ciążę lub planowanie kolejnego dziecka jest szalenie delikatną kwestią i przekracza granice, również w przypadku osób, które dzielą się swoją codziennością w internecie.

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Dorota Czaja: Miłość to najprostsza definicja macierzyństwa
Na pytanie, czym jest macierzyństwo, każda mama pewnie odpowiedziałaby inaczej. To uśmiechy, spojrzenia, czuły dotyk, ale też łzy i bezsilność. Bycie mamą to bowiem szereg różnorodnych emocji, obecnych każdego dnia. O swoim macierzyństwie opowiada aktorka, influencerka Dorota Czaja.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy