testament Anny Przybylskiej
fot. Instagram

Oliwia Bieniuk dostanie NIEBYWAŁY spadek po mamie! Przybylska dobrze zabezpieczyła córkę?

Ania Przybylska odpowiednio zabezpieczyła przyszłość swoich dzieci. Z jej testamentu szczególnie zadowolona może być najstarsza córka Oliwia, która odziedziczy majątek!
Magdalena Drab
testament Anny Przybylskiej
fot. Instagram
Ania Przybylska zadbała o to, by jej dzieci nie musiały martwić się o przyszłość i finanse. Przed śmiercią Przybylska spisała testament, w którym zapisała spadek dzieciom. Oliwia Bieniuk wyjątkowo na tym skorzysta.

Anna Przybylska zostawiła córce ogromny spadek

Ania Przybylska zmarła 6 lat temu, ale przed śmiercią postarała się o to, by jej dzieci były dobrze zabezpieczone na przyszłość. W testamencie zapisała im fortunę! Duża część tych pieniędzy to wynagrodzenie za liczne kontrakty reklamowe. Gdy choroba Ani zaczęła postępować, aktorka pracowała jeszcze więcej niż zwykle, by zostawić dzieciom olbrzymi majątek. Teraz okazuje się, że gdy najstarsza córka Przybylskiej, Oliwia Bieniuk, skończy 18 lat, będzie mogła samodzielnie dysponować spadkiem − donosi „Na Żywo”. Czy Oliwia nie zmarnuje ciężko zarobionych pieniędzy od mamy?

„Ona zawsze mi powtarzała, że mam być mądra i rozsądna. I żebym nie ulegała porywom chwili i nie podejmowała pochopnych decyzji" − mówiła niedawno Oliwia Bieniuk w rozmowie z magazynem „Viva”.
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: SIDS, czyli zespół nagłej śmierci łóżeczkowej u niemowląt: jak zapobiegać?
SIDS to zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, który dotyka niemowląt. Dzieci są pozornie zdrowe, ale pewnego dnia nie budzą się już ze snu. Jednak rodzice nie są bez szans! Można zmniejszyć ryzyko SIDS i skutecznie zapobiegać nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt. Sprawdź, co to za choroba, i które dzieci są szczególnie zagrożone SIDS.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy