Tylko jedna osoba przyszła na urodziny dziecka z zespołem Downa
fot. TikTok/nosilla865

Tylko jedna osoba przyszła na urodziny dziecka z zespołem Downa. Jego mama opublikowała poruszający filmik

Jedna z mam opublikowała na TikToku przejmujące nagranie. Piąte urodziny jej syna było bardzo przykrym dniem. Kobieta nie mogła powstrzymać płaczu, gdy opowiadała o tym, co się wydarzyło.
Joanna  Biegaj
Tylko jedna osoba przyszła na urodziny dziecka z zespołem Downa
fot. TikTok/nosilla865
Choć na TikToku możemy zazwyczaj oglądać śmieszne i radosne filmiki, ten jest wyjątkowo smutny. Jedna z użytkowniczek opublikowała poruszające wideo, podczas którego zalewa się łzami. Niezwykle bolesną rzeczą dla rodzica jest widzieć, jak jego dziecko jest ranione przez innych ludzi... Doświadczyła tego mama chłopca z zespołem Downa, gdy na przyjęciu urodzinowym jej 5-letniego synka pojawiła się tylko jedna osoba. Nagranie obejrzano już ponad 7 milionów razy. 

Smutne przyjęcie urodzinowe

„W ten weekend mieliśmy przyjęcie dla mojego syna, który skończył 5 lat. Chcecie wiedzieć, ile osób przyszło?” – zaczęła swoją opowieść.

Na filmiku widać, jak mama płacze i pokazuje palcem, że przyszła tylko jedna osoba. Mama chłopca powiedziała, że jej syn ma zespół Downa i „choć nie zdaje sobie sprawy z tego, co się dzieje, to i tak boli”. Wyznała, że obawia się także momentu, w którym maluch sobie to uświadomi.

„Najgorszy dzień. Moje serce jest złamane. Proszę, wychowuj swoje dzieci tak, aby były miłe” – dodała. Te słowa to przy okazji apel do wszystkich rodziców, by uczyli swoje dzieci akceptacji.
 
@nosilla865

The worst day. My heart is broken. Please raise your littles to be kind.

♬ original sound - Nosilla865

Wsparcie innych osób

Po opublikowaniu tego nagrania kobieta dostała dużo wspierających wiadomości, pełnych miłości i zrozumienia. Pod postem zamieściła kolejne nagranie, w którym podziękowała za słowa otuchy. Pokazała także swojego synka jedzącego lody i wyglądającego na szczęśliwego. W ten sposób chciała uspokoić wszystkich internautów, którzy martwili się o samopoczucie 5-latka.

Mamy nadzieję, że dobro przekazane w wiadomościach poczuł również jej synek, a wideo, które dotarło do tak wielu osób, będzie ważną cegiełką w nauce akceptacji. 

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Lampion z dyni: jak go zrobić krok po kroku? [WIDEO]
Lampion z dyni to jedna z tradycji na Halloween. Gotowy lampion może zdobić dom przez całą jesień, a nie tylko w święto duchów. Podpowiadamy, jak go zrobić w kilku prostych krokach (i co zrobić, żeby przetrwał dłużej!). Jego wykonanie naprawdę nie jest trudne!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy