batida warszawa
fot. materiały prasowe

Urodzinowa zabawa w centrum Warszawy

Zobacz, jak zorganizować dla dziecka przyjęcie marzeń. Oto kilka wskazówek, które przydadzą ci się nie tylko wtedy, gdy planujesz urodziny dziecka.
batida warszawa
fot. materiały prasowe
Organizacja urodzinowego przyjęcia dla Dziecka wiąże się z wieloma decyzjami, które musi podjąć Rodzic organizujący takie spotkanie. Przedstawiamy krótki przewodnik, który pozwoli przejść w ekspresowym tempie od planów do działania, czego zwieńczeniem będą uśmiechy na twarzach naszych Pociech.

Kilka zasad przy organizacji przyjęcia malucha

 1. Znajdźmy czas na spokojną rozmowę o oczekiwaniach i marzeniach Dziecka. Może się okazać, że jeszcze dwa tygodnie temu Piraci i ich zagadki były najlepszą zabawą w przedszkolu, natomiast od wczoraj nastał czas zabaw w Gwiezdne Wojny.
 2. Porozmawiajmy o liczbie Gości i stwórzmy razem z Dzieckiem wstępną listę. Zaangażujmy Dziecko w te działania, żeby poczuło się gospodarzem przyjęcia.
 3. Rozmowa o oczekiwaniach kulinarnych jest nie lada wyzwaniem i dobrze jest przeprowadzić ją w kilku etapach, najlepiej podczas posiłków i wspólnych eksperymentów w kuchni. Dziecko może nie znać wszystkich smaków, bądź obawiać się spróbowania nowych. To naszym zadaniem jest pokazanie nowych smaków przez zabawę i rozbudzenie kulinarnej ciekawości. Przy okazji uzyskamy informację, które  smaki nasze Dziecko chciałoby znaleźć podczas urodzinowego przyjęcia.
 4. Na tym etapie mamy już jasność w kwestii: atrakcji, Gości i wstępnego wyboru smaków. Teraz czas na wybór daty i miejsca oraz doprecyzowanie menu.
 5. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą urodzinową w batida Plac Konstytucji.
Redakcja poleca: Jak zrobić duże bańki mydlane
Każde dziecko uwielbia bańki mydlane. A im większe bańki tym zabawa fajniejsza - to przecież oczywiste. Dlatego pokażemy ci jak zrobić imponujaco duże bańki mydlane.

Co oferuje batida dla dzieci?

 • Wynajem przestronnej sali bankietowej Varsovie z pięknym widokiem na Plac Konstytucji. Dobra komunikacja i dogodny dojazd.
 • Catering #NaSłono i #NaSłodko piękny w formie, zaskakujący w smaku i dostosowany zarówno do potrzeb Małych jak i Dużych Gości. Dla Rodziców oczekujących na swoje Pociechy przygotowaliśmy specjalne menu.
 • Szeroki wybór animacji urodzinowych, m.in. Indianie, Piraci, Mali Agenci, Mała Miss, Kinderbal, Scooby Doo i zamek strachów, Gwiezdne Wojny.
 • Możliwość wynajęcia obsługi kelnerskiej.
 • Tworzymy oferty szyte na miarę oczekiwań naszych Klientów. To bardzo ważne w przypadku specjalnych oczekiwań dotyczących diety Małych Gości wykluczających konkretne alergeny bądź smaki.
 1. Dlaczego zapraszamy do nas? Jesteśmy rodzinną firmą, która od 27 lat spełnia marzenia podniebienia Dzieci i nie tylko. Sprawianie im radości i widok uśmiechu na ich twarzach jest dla nas najpiękniejszą recenzją i motywacją do podejmowania nowych działań i tworzenia nowych smaków.
 2. Kontakt: catering@batida.pl | Oferta: www.batida.pl/catering | www.batida.pl | www.facebook.com/BatidaWarsaw
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy