Ten paragon za burgera jest hitem sieci
fot. Adobe Stock/screen Facebook

Ten paragon jest absolutnym hitem sieci! Słowa młodej mamy zrozumie każdy rodzic!

Pewna mama zamówiła jedzenie do domu, w którym spało jej dziecko. A ponieważ uśpienie maluszka zajęło jej sporo czasu i kosztowało mnóstwo nerwów, poprosiła dostawcę, by nie dzwonił domofonem do drzwi. Jej komentarz do zamówienia zrozumie każdy rodzic – to hit sieci, choć od jego pierwotnej publikacji minęło już kilka lat!
Magdalena Drab
Ten paragon za burgera jest hitem sieci
fot. Adobe Stock/screen Facebook
Sygnał domofonu czy dzwonka do drzwi to zmora rodziców! Pół biedy, gdy kurier zadzwoni w czasie, kiedy wszyscy domownicy są na nogach. Gorzej, gdy mama lub tata właśnie uśpili dziecko. Ta kobieta postanowiła uprzedzić dostawcę, by nie dopuścić do dramatu.

Nie budź mojego dziecka, bo otworzą się bramy piekieł

Pierwsza część komentarza do zamówienia dotyczyła wyboru dodatków do burgera. Ale tym, co ta zapobiegliwa mama napisała później, rozbawiła nie tylko kuriera, ale i sporą rzeszę internautów. W większości młodych rodziców, którzy doskonale rozumieją jej strach przed obudzeniem dopiero co uśpionego dziecka. Kobieta bardzo obrazowo opisała, co się wydarzy, gdy dostawca mimo ostrzeń naciśnie dzwonek domofonu:

„Jak już dostawca będzie pod blokiem, prosiłabym, żeby nie dzwonił domofonem, tylko wpisał kod, bo po stoczonym boju ledwo zasnęło mi dziecko, a jak się obudzi, to jego krzyk otworzy bramy piekieł i nikt z nas nie będzie szczęśliwy”.

Następnie mama uprzedziła, by nie dzwonić, a pukać do jej drzwi, po czym grzecznie podziękowała za zrozumienie. Jesteśmy pewne, że po tak wymownej instrukcji ten kurier już zawsze będzie ostrożny, dostarczając zamówienia do klientów.


Zobacz też:
Redakcja poleca: Teatrzyk cieni
Nie masz pomysłu na zabawę z dzieckiem wieczorową porą? Podpowiadamy! Zobacz, co mogą zrobić ludzkie dłonie.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy