Lego Duplo
fot. Lego Duplo

WYNIKI! Weź udział w testowaniu LEGO® DUPLO® "Stajnia z kucykami"

Chcesz pomóc swojemu dziecku rozwijać zdolności poznawcze? Przetestuj zestaw LEGO® DUPLO® "Stajnia z kucykami" i zobacz, jak maluch radzi sobie z nowymi wyzwaniami!
Lego Duplo
fot. Lego Duplo

Nikt chyba nie wyobraża sobie dzieciństwa bez kolorowych klocków. Dzięki nim mały człowiek uczy się tworzyć ciekawe konstrukcje, przez co rozwija swą kreatywność. Zabawa klockami to także świetny sposób na to, aby dziecko wzmocniło zdolności manualne. Co ciekawe, wpływa ona również na rozwój zdolności poznawczych. W jaki sposób?

Klocki pomagają dziecku poznawać świat

Rozwój poznawczy to przede wszystkim zdolność logicznego myślenia i łączenia poszczególnych elementów informacji. Zabawki takie jak puzzle czy klocki rozwijają logiczne myślenie, umiejętność porządkowania, wnioskowania i rozwiązywania problemów. Dziecko uczy tego, jak łączyć ze sobą poszczególne elementy, a przy okazji dostaje prawdziwą porcję wiedzy o świecie. Na przykład bawiąc się zestawem LEGO DUPLO "Stajnia z kucykami", maluch dowiaduje się, w jaki sposób należy opiekować się zwierzętami, jak je karmić i pielęgnować. To prawdziwa gratka dla miłośników koni, która rozwija w dziecku empatię oraz wiedzę o świecie.

Przetestuj "Stajnię z kucykami"

Chcesz sprawdzić dziecku frajdę i przy okazji rozwinąć jego zdolności manualne oraz poznawcze? Weź udział w testowaniu uroczego zestawu LEGO® DUPLO® "Stajnia z kucykami". Pozwala on zbudować doskonale znane otoczenie i odgrywać w nim realistyczne scenki z udziałem figurek DUPLO. Przedszkolakom spodoba się zabawa w opiekowanie się kucykami w stajni: czesanie ich szczotką, karmienie sianem z paśnika i pojenie wodą z wiaderka. Maluchy z łatwością mogą zbudować i przebudowywać stajnię, co pozwala na niezliczone godziny zabawy w odgrywanie ról dla młodych miłośników koni. Zabawę ułatwią liczne akcesoria: szczotka, wiaderko, sterta jabłek, koryto, widły, klocki siana i szufla, a także klocki z nadrukiem latarni, wiszących uzd i szyld stajni. Ten zestaw jest idealny dla dzieci w wieku przedszkolnym, przy budowie którego mogą doskonalić umiejętności motoryczne, poznawcze i społeczne. Zestaw zawiera dwie figurki DUPLO oraz dwie figurki kucyków.

Jak przetestować zestaw LEGO® DUPLO® "Stajnia z kucykami"?

1. Wypełnij ankietę
2. Otrzymaj produkt i testuj go ze swoim maluchem
3. Wypełnij ankietę wynikową i pozostaw swoją opinie na temat produktu na bangla.pl

Więcej: LEGO® DUPLO®

Zobacz także

Popularne tematy