GRY
 
 

Wygibajki – laureaci wielkiego castingu MiniMini+ już od października na antenie MiniMini+

Rybka MiniMini zaprasza na wyjątkowy program muzyczny „Wygibajki”, który już od 2 października zagości na antenie stacji MiniMini+.

Wygibajki - logotyp
fot. materiały prasowe
Wygibajki to nowy, edukacyjny format wprowadzający najmłodszych widzów w świat muzyki. Dzieci będą poznawać instrumenty, ucząc się przy tym piosenek oraz układów tanecznych, pod okiem  Filipa Jaślara - polskiego skrzypka oraz członka grupy MoCarta.

Wygibajki uczą i bawią

W maju br., w sześciu miastach w Polsce odbył się Wielki Casting MiniMini+, podczas którego wybrano 64 finalistów. W każdym odcinku „Wygibajek” uczestnicy będą uczyli się innego układu tanecznego oraz wykonywali nową piosenkę. Gospodarzem programu będzie znany skrzypek Filip Jaślar, który do każdego odcinka skomponuje utwór dla dzieci.  
 
- „Wygibajki” to program nienachalnie umuzykalniający dzieci. W każdym odcinku jest nowa piosenka, najczęściej opowiadająca o instrumentach muzycznych (m.in. cymbałkach, dudach, czy marakasach). Dzieci, które trafiły do programu z ogólnopolskiego castingu,  śpiewają piosenkę, wymyślają układ taneczny, nagrywają teledysk i same budują instrumenty – mówi muzyk, Filip Jaślar. I dodaje: Bardzo się cieszę, że piosenki, które napisałem do „Wygibajek” podobają się dzieciom. Kiedy widzę, jak śpiewają i spontanicznie tańczą, czuję ogromną satysfakcję
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Konkurs dla widzów

Rybka MiniMini przygotowała również specjalny konkurs dla małych widzów programu! Najmłodsi będą mogli przygotować swoje własne choreografie do prezentowanej w programie piosenki, a następnie zamieścić je na www.miniminiplus.pl. Najciekawsze układy, wybrane przez jury, zostaną zaprezentowane w kolejnym odcinku „Wygibajek”.

Rybka MiniMini zaprasza na najnowszą produkcję własną stacji MiniMini+ od 2 października w każdą niedzielę o godz. 10:25 i 17:20.

Patronem programu "Wygibajki" jest portal Babyonline.pl oraz magazyn "Mamo, to Ja".
Doładuj
Przeładuj