Zofia Zborowska poleca książkę
fot. Instagram

Zofia Zborowska poleca książkę o zdrowiu dzieci: „Tego potrzebowałam!”

Zofia Zborowska ma świetną książkę, którą pochwaliła się na Instagramie. To pozycja obowiązkowa w biblioteczce każdego rodzica – można z niej czerpać wiedzę o alergii, odporności i szczepieniach dzieci. W dodatku wszystko zostało spisane przez zaufaną pediatrę aktorki, dr Annę Krysiukiewicz-Fenger.
Magdalena Drab
Zofia Zborowska poleca książkę
fot. Instagram
Dbając o zdrowie swojego dziecka, Zofia Zborowska korzysta ze sprawdzonego źródła wiedzy – książki napisanej przez pediatrę, która opiekuje się jej córeczką, małą Nadzieją. Aktorka pokazała książkę swoim fanom. Jest w niej wszystko, co musi wiedzieć młody rodzic.

Zofia Zborowska zachwycona książką dla rodziców

Autorką książki, którą poleca gwiazda, jest dr Anna Krysiukiewicz-Fenger, pediatra i ordynatorka oddziału pediatrii w szpitalu, w którym rodziła Zofia Zborowska. Aktorka ma do niej pełne zaufanie, jeśli chodzi o zdrowie córki, dlatego tak zachwala jej publikację. 

„Co pan na to, doktorze z sieci” to książka o faktach i mitach na temat diagnoz z internetu, a który rodzic choć raz nie diagnozował dziecka przez sieć? Można się z niej dowiedzieć mnóstwa przydatnych rzeczy o szczepieniach, infekcjach, podawaniu antybiotyków i alergiach. Zofia Zborowska przyznała, że po zapoznaniu się z książką doznała niemal olśnienia!

„Jak to przeczytałam, to pomyślałam: 'Tak, tak! Dokładnie takiej lektury potrzebowałam!'” – powiedziała.

Książkę można kupić w atrakcyjnych cenach w internecie:
książka Co pan na to doktorze z sieci
CO PAN NA TO, DOKTORZE Z SIECI?
ALLEGRO
8,35 zł
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Domowe sposoby na przeziębienie - film
Nie zawsze konieczna jest wizyta u lekarza, czasem wystarczy herbata z cytryną czy ciepła kąpiel. Pediatra poleca domowe sposoby na przeziębienie.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy