Agnieszka Chylińska autyzm dzieci
fot. Instagram

Agnieszka Chylińska wyznała trudną prawdę o dzieciach: jest jej bardzo ciężko!

Agnieszka Chylińska nie jest zbyt wylewna, jeśli chodzi o życie rodzinne. W Światowy Dzień Świadomości Autyzmu postanowiła jednak podzielić się z fanami bardzo prywatnym wyznaniem. Wystarczyło jedno zdjęcie, by przekazać ważną wiadomość.
Magdalena Drab
Agnieszka Chylińska autyzm dzieci
fot. Instagram
Agnieszka Chylińska wyznała, z jakimi problemami zmagają się jej dzieci i ona sama jako mama. Artystce nie jest łatwo, tym bardziej że nie może liczyć na żadną pomoc od państwa.

Agnieszka Chylińska: moje dziecko ma autyzm

Agnieszka Chylińska w bardzo prosty, ale wymowny sposób pokazała, jak wygląda jej rodzinna codzienność. Jednym zdjęciem opowiedziała trudną historię swoich dzieci i okazała wsparcie wszystkim, którzy borykają się z podobnymi problemami w swoich rodzinach. Na zdjęciu widać tylko dwie dłonie, w tym dłoń wokalistki z niebieską bransoletką, na której widnieje napis: „Autyzm – wiem, rozumiem”. Chylińska z czułością trzyma rękę jednego ze swoich dzieci. Zdjęcie skomentowała jedynie niebieskim serduszkiem. W komentarzach momentalnie zaroiło się od setek niebieskich serc od fanów! To wyraz wsparcia i zrozumienia.
 

Można się domyślać, że dzieci Agnieszki Chylińskiej cierpią na zaburzenia ze spektrum autyzmu. Już kilka miesięcy temu piosenkarka wyjawiła, że jej dzieci wymagają specjalnej troski, a w opiece pomagają jej prywatne placówki.

Piosenkarka z żalem mówiła wtedy, że nigdy nie mogła liczyć na pomoc od państwa. Przyznała, że bywa jej bardzo ciężko: „Dwoje moich dzieci jest dzieciakami szczególnej troski. Nie przypominam sobie, żeby ktoś mi w tym pomagał, wspierał, jeśli chodzi o tak zwane państwo”.
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Zanim zaszczepisz przeciw odrze: ważna ankieta dla rodziców! [WIDEO]
Szczepionka przeciw odrze była oskarżana o to, że powoduje autyzm. Związek między szczepieniami a autyzmem nie został potwierdzony. Jednak przed szczepieniem przeciw odrze warto sprawdzić, czy dziecko rozwija się zdrowo. Jest specjalna ankieta, którą powinien wypełnić każdy rodzic.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy