Agnieszka i Grzegorz Hyży zdradzili płeć i imię dziecka
fot. Instagram/agnieszka_hyzy,grzegorzhyzy

Agnieszka i Grzegorz Hyży zdradzili płeć i imię swojego dziecka

Agnieszka i Grzegorz Hyży do samego porodu trzymali w tajemnicy informację, czy przywitają na świecie syna, czy córeczkę. Podobnie było z imieniem. Teraz para oficjalnie ogłosiła płeć dziecka oraz to, jak ma na imię ich pociecha.
Joanna  Biegaj
Agnieszka i Grzegorz Hyży zdradzili płeć i imię dziecka
fot. Instagram/agnieszka_hyzy,grzegorzhyzy
Kilka dni temu Agnieszka Hyży ogłosiła, że po raz kolejny została mamą. Dziennikarka opublikowała wzruszający wpis, w którym wyznała, że za nią i jej mężem jest bardzo długa podróż. „RODZINA. Dziś doświadczamy i odczuwamy ją bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Nareszcie” – dodała.

Agnieszka Hyży urodziła: zdradziła imię synka

Prezenterka i jej mąż zdradzili teraz także, czy przywitali na świecie chłopca, czy dziewczynkę. Pochwalili się również imieniem, jakie wybrali dla maluszka.

Dumni rodzice opublikowali na Instagramie zdjęcia z noworodkiem. Pod fotografią opublikowaną przez Grzegorza Hyżego, zamiast opisu, pojawiło się jedynie imię maluszka i serduszko. Okazuje się, że para doczekała się syna. Wybrała dla niego piękne imię – Leon.

Co myślicie o takim wyborze imienia? Wolicie nowoczesne imiona czy może jednak te bardziej tradycyjne?
 

Zobacz także
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy