Socha mówi o swoim "głodzie"
kampania #Głodna? #Głodny?
Aktualności

O co chodzi z tymi głodnymi gwiazdami? Socha przyznaje się do głodu grania, a Zielińska...

„Małgorzata Socha – głodna sceny” – taki billboard zawisł w wielu miastach Polski. Czyżby znana aktorka, która została niedawno po raz trzeci mamą, zatęskniła już za aktorstwem? Rusza kampania #Głodna? #Głodny? i już niebawem poznamy prawdę!

Od początku października w polskich miastach oglądać można kampanię, w której znane osoby, w tym m.in. aktorki Małgorzata Socha, Katarzyna Zielińska przyznają się do „głodu” sceny, podróżowania, zwycięstw i wolności. Ich billboardy zawisły w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Szczecinie, Łodzi, Trójmieście i na Śląsku.

7 znanych mówi o swoim „głodzie”

Kampania, w której znane postaci przyznają się, że odczuwają głód, na razie jest tajemnicza i nie zdradza swojego celu. Jej rozwinięcie i wytłumaczenie poznamy pod koniec października.
 

Zobacz także
chłopiec-na-nocniku

Twój synek ma problemy z siusianiem do nocnika? Ten gadżet ułatwi mu naukę na 100%!

Leworęczna dziewczynka wykonuje pracę plastyczną

Jeśli to prawda, to też będziesz chciała mieć leworęczne dziecko!

mama, dla dziecka, przytulanki

Misie tworzone z pasją

Czy jesteś kreatywną mamą? PsychotestNa billboardach znani artyści, sportowcy i przedstawiciele świata nauki otwarcie przyznają, że są głodni. Mimo tego, że wiele już osiągnęli w swoim życiu, nie chcą osiąść na laurach - nadal mają ogromny apetyt wiedzy, sukcesów czy nowych doświadczeń i doznań.

#Głodna? #Głodny?

Aktorka Małgorzata Socha pragnie sceny, zaś jej koleżanka po fachu i także świeżo upieczona po raz drugi mama Katarzyna Zielińska chce podróżować.
 


Piłkarz i obrońca polskie reprezentacji w piłce nożnej Michał Pazdan przyznaje się, że wciąż jest głodny zwycięstw.
 

 


Satyryk Mikołaj Cieślak, współtwórca Kabaretu Moralnego Niepokoju mówi o tym, że nadal jest głodny uśmiechów.
 

 

 


Tancerz i prezenter Michał Piróg przyznaje się do głodu wolności.
 

 


Popularyzator astronomii Karol Wójcicki z Centrum Nauki Kopernik nadal mocno chce poznawać gwiazdy na niebie.
 

 


Tancerka Ewa Szabatin zaś wciąż jest głodna … tańca.
 

 

 

A ty czego jesteś głodna?

Znane osoby, przyznające się do swojego abstrakcyjnego głodu, będzie można także zobaczyć na nośnikach LCD w wagonach metra. Co więcej, większość gwiazd zachęca swoich znajomych i fanów do dzielenia się podobnymi spostrzeżeniami na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Chcą w ten sposób stworzyć na Instagramie łańcuszek osób, niebojących się publicznie mówić o swoim „głodzie”, czyli naturalnych dla danej osoby pragnieniach.

Jak myślicie, dlaczego znane osoby zdecydowały się opowiedzieć o swoich pragnieniach? Jaki jest cel kampanii? Podzielcie się swoim zdaniem w komentarzach.

Zapraszamy do naszej internetowej szkoły rodzenia: 


Źródło: materiały prasowe

Zobacz też:

Małgorzata Socha: nienawidzę, ale ćwiczę, by odzyskać formę sprzed ciąży [WIDEO]

horoskop dla dzieci, znak zodiaku, waga
Fotolia
Horoskop
Znak zodiaku Waga: charakterystyka. Kobieta, mężczyzna, dziecko spod znaku Wagi – cechy
Małe Wagi potrafią rozbroić każdego. Są towarzyskie, wesołe, inteligentne i lubią być podziwiane. Mężczyźni i kobiety spod znaku Wagi unikają kłótni, są jednak bardzo niezdecydowani i potrzebują w swoim życiu stanowczego partnera lub partnerki.

Znak zodiaku Waga: data Jeśli urodziłeś się między 23 września a 22 października, to jesteś zodiakalną Wagą.   Charakterystyka znaku zodiaku Waga Cechy osób spod znaku Wagi Kobieta spod znaku Wagi: cechy Mężczyzna spod znaku Wagi: cechy Dziecko spod znaku Wagi: cechy Imiona dla dzieci spod znaku Wagi Co przyniesie szczęście Wagom? Jakie kamienie szlachetne pasują do Wagi? Jakie znaki zodiaku pasują do Wag? Znane osoby spod znaku Wagi Charakterystyka znaku zodiaku Waga Żywioł powietrza, który kieruje życiem Wagi, sprawia, że jest to osoba często niezdecydowana i mająca wiele wątpliwości. Takie podejście do życia sprawia, że Waga nie lubi stagnacji i ciągle czegoś poszukuje. Jest w ciągłym ruchu, a siedzenie w jednym miejscu uważa za marnowanie czasu. Wagi są bardzo charyzmatyczne i towarzyskie, łatwo odnajdują się w nowej sytuacji i nie mają problemu ze zmianami. Potrafią przyznać się do błędu, a także iść na kompromis. Często potrafią także znajdować niestandardowe rozwiązania problemów.  Są niesamowitymi przyjaciółmi i współpracownikami.  Cechy osób spod znaku Wagi Waga jako znak zodiaku złożona jest z przeciwieństw. Osoby spod tego znaku zwykle są wesołe, uśmiechnięte i otwarte na innych ludzi. Łagodne, pełne wdzięku i sympatii do otoczenia, wyrażanej chociażby wyszukaną grzecznością. Waga nie ukrywa emocji i chętnie dzieli się nimi z innymi. Czasem może się to jednak wiązać z ubarwianiem rzeczywistości, gdyż Waga ma skłonność do przesadzania. Do „trudnych” cech charakteru należą złośliwość i kapryśność. Bywa niezdecydowana, a jej nastrój może się zmieniać nawet kilka razy w ciągu dnia.  Kobieta spod znaku Wagi: cechy Waga to kobieta delikatna, zgodna i bardzo zadbana. Choć ma wyjątkowe powodzenie u mężczyzn, na ślub decyduje się stosunkowo...

Po prostu głodna
mat. prasowe
Aktualności
Polski Czerwony Krzyż opowiada o kampanii dotyczącej niedożywienia
Od pierwszych dni października bilbordy, profile w mediach społecznościowych, a nawet ekrany w wagonach warszawskiego metra zapełniły wizerunki polskich gwiazd dyskutujących na temat głodu. Dzisiaj cala zagadka się wyjaśniła – znani i lubiani okazali się najbardziej spragnieni… niesienia pomocy. Kogo i w jaki sposób wspierają m.in. Małgorzata Socha, Michał Piróg, Katarzyna Zielińska, Michał Pazdan, Ewa Szabatin, Mikołaj Cieślak czy Karol Wójcicki?

Głód zwycięstw, sceny, a może wolności? W ostatnich dniach przedstawiciele świata sztuki, sportu i nauki opowiadali o swoich potrzebach użytkownikom mediów społecznościowych oraz mieszkańcom największych polskich miast. Do zwierzeń nakłonili także internautów, którzy rewanżowali się, ujawniając, co zaspokoi ich intelektualny apetyt. 16 października – dowiedzieliśmy się w końcu, kogo postanowiły wesprzeć polskie gwiazdy. Na bilbordach ich wizerunki zastąpiła dziewczynka, która w imieniu ponad 1 000 000 polskich dzieci w wieku 0-17 lat dotkniętych ubóstwem przypomina, że można być głodnym po prostu, ale też głodnym godnego życia. Polski Czerwony Krzyż chce zaangażować Polaków Podczas konferencji prasowej Polskiego Czerwonego Krzyża, która odbyła się w FoodLab Studio prowadzonym przez Grzegorza Łapanowskiego, zdradzono kulisy oraz cel tegorocznej edycji kampanii „Godne dzieciństwo”. Okazuje się, że w centrum są tu nie tyle gwiazdy, choć i znanych nazwisk nie zabrakło na spotkaniu z dziennikarzami, co dzieci i młodzież z rodzin dotkniętych ubóstwem. To one najczęściej borykają się z konsekwencjami niedożywienia lub złego odżywiania. Nieszablonowa inicjatywa ma przypomnieć o problemie, a w rezultacie zachęcić wszystkich do wsparcia działań na rzecz walki z ubóstwem, wykluczeniem społecznym i biedą pokoleniową. – S krajne ubóstwo nie zawsze oznacza głód. Dzieci z rodzin, które na co dzień borykają się z niedostatkiem, najbardziej potrzebują wsparcia i pomocy. PCK od lat odpowiada na ich rzeczywiste potrzeby, które badają nasze oddziały w całej Polsce. Czasem wystarczy mały gest czy niewielka pomoc, aby stworzyć dzieciom godne warunki do życia. W tej kampanii apelujemy do wszystkich o głód pomagania i zachęcamy do wsparcia naszej akcji – powiedziała Małgorzata Szukała z Polskiego...

imię dla dziecka, ciąża, brzuszek
Imiona
Wybieramy imię dla dziecka – co jest ważne
Imię to twój pierwszy prezent dla dziecka. Wybierasz je starannie, nieraz staczając o nie boje z mężem albo babcią. Ale czy rzeczywiście przemyślałaś już wszystko?

Kogo widzisz oczami wyobraźni, kiedy pomyślisz o imieniu Anna? A jak sprawa przedstawia się z Afrodytą? Dwie zupełnie różne osoby, prawda? Nie od dziś jesteśmy przekonani, że w imieniu zawarta jest informacja o naszej osobowości, zarówno polskie imiona damskie , jak i męskie. Czy chcemy tego, czy nie, imię nabiera dla nas cech osoby, która je nosi . Nie wierzysz? To odpowiedz na pytanie: czy nazwałabyś swoje dziecko imieniem np. nauczyciela, którego nie cierpiałaś w podstawówce? Psycholodzy zapewniają, że rodzice nie nadają swym dzieciom nielubianych imion, ponieważ mieliby poczucie, iż je tym krzywdzą. Jaką rolę ma dla dziecka jego imię? Imię to dla dziecka najważniejsze słowo. To właśnie je malec wyławia spośród chaosu dźwięków już w pierwszych tygodniach życia. Słucha go z widocznym upodobaniem i wystarczy, że spieścisz je, a maluch poczuje się wyróżniony i kochany. Do tego okazuje się, że imię może decydować o osobowości tego, kto je nosi! Badania dowiodły, że kobiety, które nosiły imiona damskie mające męskie odpowiedniki (np. Janina, Aleksandra), mają wyższą samoocenę niż te, których imię jest typowo kobiece. Brzmi jak przesąd? A co powiesz na to, że według badań naukowców ci, którzy noszą imiona męskie i żeńskie dłuższe, typu Włodzimierz albo Katarzyna, budzą większy szacunek niż ci, którzy przedstawiają się krótko, np. Ada. Zobacz też: Najpopularniejsze imiona męskie Jaką rolę odgrywają imiona aspirujące? Psycholodzy są przekonani, że kiedy nazywamy dziecko imieniem gwiazdy filmowej, podświadomie oczekujemy, iż wyróżnionemu w ten sposób maluchowi przypadną w udziale sława i bogactwo – tak jak jego imiennikowi. To swego rodzaju zaklinanie rzeczywistości – takie samo jak np. zaciskanie kciuków za powodzenie naszych najbliższych. Nadawanie tzw. imion aspirujących znane jest już od wieków. Kiedyś tę funkcję...

Nasze akcje
dziecko na szczepieniu
O szczepieniach
Szczególne znaczenie szczepień przeciw pneumokokom u niemowląt i dzieci w dobie pandemii COVID-19
Partner
częste oddawanie moczu u dziecka
Zakupy
Szukasz najlepszego nocnika dla dziecka? Sprawdź nasz ranking!
Partner
Kobieta czyta książkę
Zakupy
Tej książce ufają miliony rodziców! Czy masz ją na półce?
Partner
łojotokowe zapalenie skóry
Pielęgnacja
Test zakończony sukcesem! 99% osób poleca te kosmetyki
Partner
Polecamy
Porady
jak pobrać bon turystyczny
Prawo i finanse
Jak pobrać i aktywować bon turystyczny: instrukcja rejestracji na PUE ZUS (krok po kroku)
Milena Oszczepalińska
ukraińskie imiona
Imiona
Ukraińskie imiona: męskie i żeńskie + tłumaczenie imion ukraińskich
Joanna Biegaj
cytaty na urodziny
Cytaty i przysłowia
Mądre i piękne cytaty na urodziny –​ 22 sentencje urodzinowe
Joanna Biegaj
Ile dać na Chrzest?
Święta i uroczystości
Ile wypada dać na chrzciny w 2022 roku? – kwoty dla rodziny, chrzestnych i gości
Luiza Słuszniak
gdzie nad morze z dzieckiem
new badge ranking small
Niemowlę
Gdzie nad morze z dzieckiem? TOP 10 sprawdzonych miejsc dla rodzin z maluchami
Hanna Szczesiak
ospa u dziecka a wychodzenie na dwór
Zdrowie
Ospa u dziecka a wychodzenie na dwór: jak długo będziecie w domu? Czy podczas ospy można wychodzić?
Milena Oszczepalińska
5 dni opieki na dziecko
Prawo i finanse
5 dni opieki (urlop na dziecko) – wszystko, co trzeba wiedzieć o nowym urlopie
Joanna Biegaj
pesel po 2000
Prawo i finanse
PESEL po 2000 - zasady jego ustalania
Agnieszka Majchrzak
hiszpańskie imiona
Imiona
Najczęściej nadawane hiszpańskie imiona - ich znaczenie oraz polskie odpowiedniki
Joanna Biegaj
Bon turystyczny: jak wykorzystać w 2022?
Aktualności
Gdzie można wykorzystać bon turystyczny – lista podmiotów + zmiany przepisów
Ewa Janczak-Cwil
Urlop ojcowski
Prawo i finanse
Urlop ojcowski 2022: ile dni, ile płatny, wniosek, dokumenty
Magdalena Drab
przedmioty w 4 klasie
Aktualności
Jakie są przedmioty w 4 klasie szkoły podstawowej w roku szkolnym 2022/2023? [LISTA]
Ewa Janczak-Cwil
300 plus
Prawo i finanse
300 plus 2022 – dla kogo, kiedy składać wniosek?
Małgorzata Wódz
na komary dla niemowląt
Zdrowie
Co na komary dla niemowląt: co wolno stosować, czego unikać?
Ewa Janczak-Cwil
urwany kleszcz
Zdrowie
Urwany kleszcz: czy usuwać główkę kleszcza, gdy dojdzie do jej oderwania?
Ewa Janczak-Cwil
Bon turystyczn atrakcje dla dzieci
Czas wolny
Bon turystyczny – atrakcje dla dzieci, za które można płacić bonem
Ewa Janczak-Cwil
300 plus dla zerówki 2021
Aktualności
300 plus dla zerówki w 2022 roku – czy Dobry Start obejmuje sześciolatki?
Joanna Biegaj
rekrutacja do liceum
Wychowanie
Jak wygląda rekrutacja do liceum 2022/2023? Jak dostać się do dobrego liceum?
Joanna Biegaj