Reprezentacja Polski na Euro 2021
Instagram
Aktualności

Reprezentacja Polski w piłce nożnej na Euro 2021: ciekawostki i sensacje

Kadra Polski na Euro 2021 to zespół świetnych piłkarzy, ale także kochających ojców i oddanych mężów. Ujawniamy ciekawostki i sensacyjne informacje o polskich zawodnikach. Przemysław Frankowski, Kamil Glik, Piotr Zieliński – jak wygląda ich życie prywatne? Grzegorz Krychowiak, Maciej Rybus, Jan Bednarek – co wiadomo o ich partnerkach, żonach i dzieciach? Uwaga, niektórzy piłkarze reprezentacji wciąż są wolni!

Na Euro 2021 mamy zgraną i dobrze przygotowaną drużynę. Reprezentacja Polski w piłce nożnej składa się z piłkarzy, którzy są nie tylko wybitnymi sportowcami, ale mają też swoje rodziny, żony, partnerki i małe dzieci. Niektórzy wkrótce zostaną ojcami! Co wiadomo o polskiej kadrze na Euro 2021? Zebraliśmy najważniejsze informacje, mniej znane fakty oraz kilka ciekawostek.

Jak trenować z dzieckiem futbol? – film

Łukasz Fabiański: żona, dziecko

Łukasz Fabianski ma 36 lat, to bramkarz reprezentacji Polski na Euro 2021. Swoją żonę, Annę, poznał jeszcze w liceum. Fabiański przyznał kiedyś, że w jego małżeństwie często zdarzają się ciche dni, bo oboje z żoną są uparci. Para ma 5-letniego syna. Jaś jest równie stanowczy jak tata i podobno lubi rozkazywać!

Łukasz Skorupski: żona, dziecko

Łukasz Skorupski jest bramkarzem na Euro 2021. Jego żona to była modelka pochodząca z Włoch – Matilde Rossi. Kobieta dla swojego przyszłego małżonka porzuciła karierę modelki i zajęła się... tresowaniem psów. Podobno Łukasz Skorupski podziela jej pasję. Para pobrała się w 2017 roku, a niespełna rok później powitała na świecie syna. Chłopiec otrzymał włoskie imię, Leonardo.

Wojciech Szczęsny: żona, dziecko

Wojciech Szczęsny to utalentowany bramkarz, ma 31 lat. Jest mężem wokalistki i aktorki Mariny Łuczenko-Szczęsnej, oraz tatą 3-letniego Liama. Wojciech Szczęsny zasłynął nie tylko talentem sportowym, ale i niebywałą pewnością siebie (podobno kiedyś przywitał Davida Beckhama słowami „Cześć, jak masz na imię?”). Prywatnie jest oddanym, zakochanym w rodzinie mężem i ojcem. Poza sportem działa na rynku nieruchomości.

Jan Bednarek: żona, dzieci

Jan Bednarek jest obrońcą reprezentacji Polski na Euro 2021. Jego narzeczona to Julia Nowak, którą poznał... przez internet. Para zaręczyła się w 2020 roku, a Julia Nowak jest obecnie w ciąży!

Bartosz Bereszyński: partnerka, dzieci

Bartosz Bereszyński ma 29 lat, to obrońca w kadrze na Euro 2021. Piłkarz jest w związku z Mają Mocydlarz, para ma dwóch małych synów: Leo – 4 lata i Bruna – 4 miesiące. Bartosz Bereszyński chętnie pokazuje się z rodziną w mediach społecznościowych. I słusznie, ma się czym chwalić!

Kamil Glik: żona, dzieci

Kamil Glik to 33-letni obrońca w kadrze na Euro 2021. Ma żonę, Martę, z którą pozostaje w związku od czasów szkolnych! Para doczekała się dwóch córek: Victorii (8 lat) i Valentiny (2 lata). Co ciekawe, Kamil Glik posiada również obywatelstwo niemieckie (jego dziadek Górnoślązak po II wojnie światowej znalazł się w granicach Polski), ale czuje się stuprocentowym Polakiem, co często podkreśla.

Maciej Rybus: żona, dzieci

Maciej Rybus to 32-letni obrońca reprezentacji Polski. Żona piłkarza to Rosjanka Lana Baimatova. Podobno para pobrała się po zaledwie kilku miesiącach znajomości (Maciej przychodził do restauracji, w której pracowała, tak długo, aż kobieta dała mu swój numer telefonu). Małżeństwo ma dwóch synów: niespełna 3-letniego Roberta oraz Adriana, który urodził się w styczniu 2021 roku.

Przemysław Frankowski: żona, dzieci

Przemysław Frankowski ma 26 lat, gra w amerykańskim klubie oraz w reprezentacji Polski jako pomocnik. Piłkarz jest żonaty z Aleksandrą Frankowską, która pochodzi ze sportowej rodziny (jej dwaj bracia są piłkarzami). Przemysław Frankowski ma dwóch synów: 3-letniego Jakuba i kilkumiesięcznego Frania. Rodzina na co dzień mieszka w USA.

Mateusz Klich: partnerka, dziecko

Mateusz Klich ma 31 lat, w reprezentacji Polski na Euro 2021 gra na pozycji pomocnika. Piłkarz pochodzi ze sportowej rodziny – jego ojciec był znanym piłkarzem, a obecnie pracuje jako trener juniorów. Życiową partnerką Mateusza Klicha jest Magdalena Firek, para ma niespełna 3-letnią córkę, Laurę.

Karol Linetty: partnerka, dziecko

Karol Linetty ma 26 lat, gra we włoskim klubie oraz w reprezentacji Polski jako pomocnik. Partnerka piłkarza to Wioletta Kanafa uznawana za jedną z najpiękniejszych polskich WAGs. Para wychowuje 2-letnią córkę, Sofię.

Piotr Zieliński: żona, dzieci

Piotr Zieliński to 27-letni pomocnik w reprezentacji Polski na Euro 2021. Jego żona, Laura Słowiak, dopiero co urodziła dziecko! 29 maja para powitała na świecie synka, Maksymiliana. Piotr Zieliński jest bardzo dobrym, wrażliwym człowiekiem – niedawno pisaliśmy o tym, że z własnej inicjatywy kupił budynki, które przeznaczył na dom dziecka.

Dawid Kownacki: partnerka, dziecko

Dawid Kownacki to 24-letni piłkarz, który gra jako napastnik w niemieckim klubie oraz w polskiej reprezentacji. Razem z partnerką, fotomodelką Aleksandrą Adamczak, wychowują 2-letnią córkę, Lenę. Dawid zmaga się z kontuzją, ale mamy nadzieję, że uda mu się zagrać w Euro 2021!

Robert Lewandowski: żona, dzieci

Robert Lewandowski jest obecnie jednym z najsłynniejszych i najbardziej cenionych piłkarzy na świecie. Prywatnie to kochający tata dwóch małych córek: 4-letniej Klary i rocznej Laury, które wychowuje razem z żoną, trenerką Anną Lewandowską. „Nie chcę być ojcem, który nie potrafi czegoś zrobić” - mówił, gdy urodziła mu się pierwsza córka. Robert Lewandowski to świetny przykład na to, że sportowy geniusz i światowa kariera wcale nie muszą przeszkadzać w stworzeniu zgranej rodziny. I że nawet zapracowany mistrz świata zawsze znajduje czas dla najbliższych.

Karol Świderski: żona, dziecko

Karol Świderski jest 24-letnim utalentowanym polskim napastnikiem. Na co dzień gra w greckim klubie. Ma żonę, Martynę Werno, oraz półtorarocznego syna, Antoniego. Piłkarz lubi dzielić się prywatnymi zdjęciamiz fanami w sieci, jest bardzo rodzinny i zapatrzony w żonę i synka.

Paweł Dawidowicz: partnerka, rodzina

Paweł Dawidowicz to obrońca w kadrze Polski i zawodnik we włoskim klubie, ma 26 lat. Jest w szczęśliwym związku z narzeczoną, Zuzanną Subocz. 

Michał Helik: partnerka, rodzina

Michał Helik ma 26 lat, związał się z angielskim klubem, gra na pozycji obrońcy. Jest zdolny i pracowity – to nadzieja polskiego futbolu. Jego dziewczyna to Ola Stęplewska, studentka kosmetologii. Media donoszą, że Michał (na razie) nie planuje oświadczyn.

Tomasz Kędziora: partnerka, rodzina

Tomasz Kędziora ma 26 lat i gra w ukraińskim klubie na pozycji obrońcy. Związał się z Ukrainką, Wiktorią Stecyk, para jest zaręczona. 

Kamil Piątkowski: partnerka, rodzina

Kamil Piątkowski jest młodziutkim, 21-lwetnim zawodnikiem, gra na pozycji obrońcy w reprezentacji Polski na Euro 2021. Ma dziewczynę, Katarzynę Nogę, która mocno mu kibicuje i relacjonuje w sieci wszystkie jego sukcesy.

Grzegorz Krychowiak: żona, dzieci

Grzegorz Krychowiak jest pomocnikiem w reprezentacji Polski w piłce nożnej. Jego żona to wzięta francuska modelka, Celia Jaunat, aktywna w mediach społecznościowych. Para na razie nie planuje dzieci, twierdząc, że na wszystko przyjdzie czas. Jaki jest Grzegorz Krychowiak prywatnie? Żona mówi o nim, że nie jest zbyt romantyczny, za to... bardzo hojny.

Jakub Moder: partnerka, rodzina

Jakub Moder to 22-latek grający w angielskim klubie i w kadrze Polski jako pomocnik. Od kilku lat jest związany z Agatą Dębską.

Przemysław Płacheta: partnerka, rodzina

To 23-letni pomocnik w reprezentacji Polski. Pochodzi ze sportowej rodziny: sportowcami byli zarówno jego rodzice, jak i dwaj starsi bracia. Ma narzeczoną, Aleksandrę Łobodę.

Jakub Świerczok: partnerka, rodzina

Ma 29 lat, jest napastnikiem w polskiej kadrze. Jego dziewczyna to Alina Wojtas, była zawodowa piłkarka ręczna.

Tymoteusz Puchacz: wiek, dziewczyna

To obrońca reprezentacji Polski na Euro 2021, ma 22 lata. Prywatnie poparł Strajk Kobiet. Jest wolny, nie kryje swojej sympatii dla Julii Wieniawy, z którą starał się nawet spotkać.

Kamil Jóźwiak

Ma 23 lata, jest pomocnikiem w polskiej reprezentacji. Jego talent porównywano do zdolności Leo Messiego. Starannie ukrywa swoje życie prywatne, nie wiadomo, czy jest z kimś związany. Ma za to dwóch braci, również piłkarzy.

Kacper Kozłowski: wiek, rodzina

To młodziutki pomocnik w reprezentacji Polski na Euro 2021. Nie jest żonaty ani nie ma dzieci, ale nic dziwnego, bo nie skończył jeszcze nawet 18 lat.

Zobacz też:

kolorowanki piłkarskie
Adobe Stock
Gry i zabawy
Kolorowanki piłkarskie do druku: 7 obrazków dla małych fanów piłki nożnej
Kolorowanki piłkarskie z pewnością wprawią w zachwyt małych miłośników futbolu. Mamy 7 obrazków do kolorowania, które wystarczy wydrukować. Świetna zabawa z piłkarzami gwarantowana!

Kolorowanki piłkarskie to doskonałe zajęcie dla małych dzieci, np. gdy rodzice oglądają mecz. Nic nie stoi na przeszkodzie, byście razem emocjonowali się piłką nożną – każdy na swój własny sposób. Kolorowanie obrazków może też być doskonałym pretekstem do rozmowy o piłkarzach, o futbolowych rekordach, a także do wytłumaczenia dziecku czym jest spalony w piłce nożnej  i opowiedzenia o innych zasadach, które obowiązują podczas gry.   Kolorowanki piłkarskie do druku: Piłkarze do kolorowania: profesjonalny piłkarz Piłkarze do kolorowania: profesjonalna piłkarka  Kolorowanki piłkarskie: boisko do piłki nożnej  Chłopiec grający w piłkę nożną Kolorowanki piłkarskie: mała futbolistka Gra w piłkę nożną: kolorowanka do druku Kolorowanki piłkarskie do druku: radosny bramkarz Piłkarze do kolorowania: profesjonalny piłkarz Twoje dziecko jest fanem piłki nożnej? Spróbujecie wymienić nazwiska najpopularniejszych piłkarzy? Nie zapomnijcie o naszych dobrach narodowych: Robercie Lewandowskim, Wojciechu Szczęsnym, Grzegorzu Krychowiaku! Czy pamiętacie wszystkich zawodników naszej reprezentacji?  Kliknij w miniaturę kolorowanki, żeby ją wydrukować lub zapisać w oryginalnym rozmiarze. Piłkarze do kolorowania: profesjonalna piłkarka  Polska ma także reprezentację piłki nożnej składającą się z kobiet. One tak samo, jak mężczyźni profesjonalnie zajmują się tym sportem. Jeśli twoja córka uwielbia piłkę nożną – koniecznie jej o tym powiedz!  Kliknij w miniaturę kolorowanki, wydrukuj ją lub zapisz w oryginalnym rozmiarze. Kolorowanki piłkarskie: boisko do piłki nożnej  Standardowy rozmiar boiska do piłki nożnej to 105 metrów długości oraz 68 metrów szerokości. Dzięki ściśle określonym wymiarom boiska,...

Piotr Zieliński stworzył dwa domy dziecka
Adobe Stock
Aktualności
Piotr Zieliński stworzył dwa domy dziecka. Piłkarz ma wielkie serce!
Piotr Zieliński kupił z własnych pieniędzy dwa budynki, które zostały wyremontowane przez jego bliskich i przekształcone w domy dziecka. Do ośrodków pod stowarzyszeniem „Piotruś Pan” – od imienia piłkarza – trafiają głównie dzieci z rodzin patologicznych.

Piotr Zieliński ma wielkie serce. Bezinteresownie i nie szukając rozgłosu (piłkarz nie chwalił się tym, co zrobił publicznie), kupił w powiecie ząbkowickim dwa budynki, które przekształcono w domy dziecka imienia „Piotrusia Pana”.  Piotr Zieliński wspiera potrzebujących Gdy tylko Piotr Zieliński jest w kraju, chętnie odwiedza domy dziecka i spędza z maluchami wolne chwile. Gra z nimi w piłę nożną i na konsoli. Przywozi im też sprzęt elektroniczny niezbędny do nauki i zabawy.  Rodzice reprezentanta Polki już blisko dwadzieścia lat opiekują się dziećmi po przejściach.           Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez First Zieliński's FanPage© (@inlovewithzielu) Piotr Zieliński od dawna angażuje się w działalność charytatywną. Wielokrotnie licytował swoje koszulki meczowe, a dochód z akcji trafiał do najbardziej potrzebujących.  Zobacz to: Czym jest rodzinny dom dziecka Przedszkole lub dom dziecka w… domu opieki społecznej? To działa! Brak przejrzystych procedur i korupcja - tak wygląda adopcja w Polsce

Lewandowscy na spacerze
Instagram/annalewandowskahpba
Aktualności
Robert Lewandowski rozmawia z gaworzącą córeczką, a fanki: „będzie SYN jak nic!"
Trenerka wrzuciła na Instagram wideo, na którym jej mąż „rozmawia” z półroczną córeczką – Laurą. Fanki jednak niespodziewanie zaczęły wyrokować, że już wkrótce… sportowa rodzina powiększy się o synka!

Lewandowska udostępniła uroczy filmik, na którym Robert Lewandowski z zaciekawieniem słucha i rozmawia z gaworzącą Laurą. Robert Lewandowski rozmawia z córeczką Mała Laura jeszcze nie mówi, ale stara się na swój sposób przekazać tacie jakieś komunikaty. Piłkarz jednak odpowiadał jej z zaciekawieniem i dopytywał: „Naprawdę? Serio? Wszystko powiedziałaś? No słucham Cię”. Jedna z fanek jednak doszukała się w gaworzeniu dziecka słowa „tata” i uznała to za znak, że… następnym dzieckiem pary będzie chłopiec. Komentarz udostępniła sama trenerka. Zgadzacie się z taką „przepowiednią”? Źródło: Plotek, Instagram Zobacz też: Klara Lewandowska poprosiła Mikołaja o coś, co inne dzieci mają na co dzień! Lewandowska gotowa na święta: już ubrała choinkę (a jest listopad!) Dwójka dzieci i praca? Lewandowska potrzebuje niani! „Jest sama bez babć”

Nasze akcje
dziecko na szczepieniu
O szczepieniach
Szczególne znaczenie szczepień przeciw pneumokokom u niemowląt i dzieci w dobie pandemii COVID-19
Partner
mata na piknik
Pielęgnacja
Jedziecie na piknik? Oto 6 wskazówek, dzięki którym się uda
Partner
częste oddawanie moczu u dziecka
Zakupy
Szukasz najlepszego nocnika dla dziecka? Sprawdź nasz ranking!
Partner
Podróże z Marko BeSafe
Rozwój
Oto sposób na przewożenie dziecka 5 razy bezpieczniej niż dotąd!
Partner
Polecamy
Porady
jak ubierać noworodka latem
Noworodek
Jak ubierać noworodka latem, żeby go nie przegrzać?
Małgorzata Wódz
Nowe urlopy dla rodziców
Prawo i finanse
Nowe urlopy dla rodziców w 2022 roku: od kiedy więcej dni wolnych?
Małgorzata Sztylińska-Kaczyńska
Bon turystyczny: jak wykorzystać w 2022?
Aktualności
Gdzie można wykorzystać bon turystyczny – lista podmiotów + zmiany przepisów
Ewa Janczak-Cwil
Rabarbar w ciąży
Dieta w ciąży
Czy w ciąży można jeść rabarbar? Tak, ale trzeba pamiętać o jednej rzeczy
Luiza Słuszniak
imiona unisex
Imiona
Imiona unisex – jak nazwać dziecko bez wskazywania na płeć? 168 propozycji!
Ewa Janczak-Cwil
biegunka w ciąży
Zdrowie w ciąży
Biegunka w ciąży: przyczyny i leczenie rozwolnienia w ciąży i przed porodem
Ewa Janczak-Cwil
bon turystyczny do kiedy
Aktualności
Bon turystyczny 2022 – ważność bonu. Do kiedy można wykorzystać?
Małgorzata Wódz
zapłodnienie
Starania o dziecko
Zapłodnienie: przebieg, objawy, kiedy dochodzi do zapłodnienia
Magdalena Drab
Czop śluzowy
Przygotowania do porodu
Czop śluzowy – co to, jak wygląda, kiedy odchodzi?
Joanna Biegaj
wyprawka noworodka
Niemowlę
Wyprawka dla noworodka na lato: ubranka i rzeczy do szpitala [LISTA ZAKUPÓW]
Małgorzata Wódz
uczulenie na jad pszczeli / uczulenie na jad osy
Zdrowie
Uczulenie na jad pszczeli i jad osy: objawy, co robić i jak przebiega leczenie
Katarzyna Pinkosz
Szparagi w ciąży: czy można jeść, właściwości, przeciwwskazania
Dieta w ciąży
Szparagi w ciąży: czy można jeść, właściwości, przeciwwskazania 
Luiza Słuszniak
jak pobrać bon turystyczny
Prawo i finanse
Jak pobrać i aktywować bon turystyczny: instrukcja rejestracji na PUE ZUS (krok po kroku)
Milena Oszczepalińska
domowe sposoby na komary
Aktualności
Domowe sposoby na komary: co robić, żeby komary nie gryzły?
Joanna Biegaj
twardy brzuch w ciąży
Zdrowie w ciąży
Twardy brzuch w ciąży – kiedy napięty brzuch jest powodem do niepokoju?
Ewa Cwil
plan porodu
Lekcja 2
Plan porodu: jak go napisać, czy jest obowiązkowy? Wzór do druku
Małgorzata Wódz
pozytywny test ciążowy
Ciąża
Pozytywny test ciążowy – co dalej? Kiedy test ciążowy jest fałszywie pozytywny?
Joanna Biegaj
plamienie implantacyjne
Objawy ciąży
Plamienie implantacyjne: co to jest, jak wygląda, ile trwa? Czy zawsze występuje w ciąży?
Małgorzata Wódz