Ania Lewandowska wyjechała bez dzieci
fot. Instagram

Anna Lewandowska wyjechała bez dzieci. „Balans i cisza rano”

Anna Lewandowska cieszy się wakacjami z przyjaciółmi. Trenerka zostawiła dzieci w domu i pojechała wypocząć do Paryża. Jej zdaniem każda mama powinna czasem zrobić to samo.
Magdalena Drab
Ania Lewandowska wyjechała bez dzieci
fot. Instagram
Anna Lewandowska zadbała o samą siebie i pojechała na wakacje bez dzieci. Odpoczywała bez wyrzutów sumienia, doceniając ciche poranki i brak obowiązków, z którymi na co dzień zmagają się rodzice. Trenerka radzi innym mamom zrobić to samo!

Anna Lewandowska na wakacjach bez dzieci: „Piękny czas”

Trenerka spędziła weekend w Paryżu, zwiedzała miasto i bawiła się z przyjaciółmi. Dla niej wyjazd bez córek jest naturalny i potrzebny – dzięki niemu regeneruje się i nabiera sił. To piękny czas, taki, jak kiedyś, czyli przed narodzinami dzieci – uważa Anna Lewandowska i namawia inne mamy, by także zadbały o własną równowagę.

„Każda mama powinna czasami wziąć 'wolne', żeby spędzić czas tak jak kiedyś, prawda? Też tak robicie? Balans, równowaga i cisza rano...”.

Zazdrościmy! W końcu poranek bez bałaganu, krzyków i pośpiechu doceniłaby każda mama.
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Lampion z dyni: jak go zrobić krok po kroku? [WIDEO]
Lampion z dyni to jedna z tradycji na Halloween. Gotowy lampion może zdobić dom przez całą jesień, a nie tylko w święto duchów. Podpowiadamy, jak go zrobić w kilku prostych krokach (i co zrobić, żeby przetrwał dłużej!). Jego wykonanie naprawdę nie jest trudne!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy