GRY
 
 

Chylińska napisała kolejną książkę dla dzieci

Agnieszka Chylińska, rockowa wokalistka właśnie pochwaliła się wydaniem kolejnej książki dla dzieci zatytułowanej „ Labirynt Lukrecji”. Czy ta okaże się bestsellerem jak jej poprzednie powieści dla najmłodszych? Czytaj w najnowszym dwutygodniku "Flesz".

fot. ONS.pl
Rockowa wokalistka, mama trójki dzieci  dotychczas  wydała dwie książki dla dzieci „ Zezia i Giler” oraz „Zezia, Gilar i Oczak”. Teraz do księgarni trafiła kolejna powieść.
„Tym razem napisałam coś dla nieco starszych dzieci” – powiedziała Agnieszka Chylińka o swojej najnowszej książce „Labirynt Lukrecji”.
Bohaterka trzeciej książki wokalistki nagle przestaje mówić i zaczyna żyć we własnym baśniowym świecie. Chylińska zdradziła, że w dzieciństwie przydarzyła jej się podobna historia. Była świadkiem włamania do domu. „To było dla mnie takim szokiem, że nie mówiłam przez cały dzień” – opowiedziała piosenkarka w wywiadzie telewizyjnym.

Czytaj więcej w najnowszym dwutygodniku „Flesz” [nr 23/82/17 listopada 2014].

Czytaj także: Co czytać dziecku - zestaw obowiązkowy.
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!
Doładuj
Przeładuj