fot. ONS.pl

Chylińska napisała kolejną książkę dla dzieci

Agnieszka Chylińska, rockowa wokalistka właśnie pochwaliła się wydaniem kolejnej książki dla dzieci zatytułowanej „ Labirynt Lukrecji”. Czy ta okaże się bestsellerem jak jej poprzednie powieści dla najmłodszych? Czytaj w najnowszym dwutygodniku "Flesz".
fot. ONS.pl
Rockowa wokalistka, mama trójki dzieci  dotychczas  wydała dwie książki dla dzieci „ Zezia i Giler” oraz „Zezia, Gilar i Oczak”. Teraz do księgarni trafiła kolejna powieść.
„Tym razem napisałam coś dla nieco starszych dzieci” – powiedziała Agnieszka Chylińka o swojej najnowszej książce „Labirynt Lukrecji”.
Bohaterka trzeciej książki wokalistki nagle przestaje mówić i zaczyna żyć we własnym baśniowym świecie. Chylińska zdradziła, że w dzieciństwie przydarzyła jej się podobna historia. Była świadkiem włamania do domu. „To było dla mnie takim szokiem, że nie mówiłam przez cały dzień” – opowiedziała piosenkarka w wywiadzie telewizyjnym.

Czytaj więcej w najnowszym dwutygodniku „Flesz” [nr 23/82/17 listopada 2014].

Czytaj także: Co czytać dziecku - zestaw obowiązkowy.
Redakcja poleca: Domowe sposoby na komary: 9 roślin i olejków skutecznie odstraszających insekty
Domowe sposoby na komary są prawie tak skuteczne jak chemiczne, za to o wiele zdrowsze dla nas i środowiska. Wypróbuj lawendę, wanilię, olejek cytrynowy i inne naturalne środki na komary.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy