Zofia Zborowska w ciąży
fot. Instagram

Ciężarna Zofia Zborowska ma problem: to częsta przypadłość kobiet przed porodem

Zofia Zborowska jest już na finiszu ciąży i choć swoje samopoczucie ocenia całkiem nieźle, to doskwierają jej typowe ciążowe bolączki. Jedna rzecz szczególnie rozbawiła fanów aktorki – chodzi o brzuch i... stopy!
Magdalena Drab
Zofia Zborowska w ciąży
fot. Instagram
Zofia Zborowska podchodzi do swojego odmiennego stanu z dystansem i nawet jeśli narzeka na ciążowe dolegliwości, to potrafi się jednocześnie z nich śmiać. Nie inaczej jest teraz, gdy w końcówce ciąży aktorkę zaskoczyła... wielkość brzucha!

Zofia Zborowska w 9. miesiącu ciąży: pyta o stopy

Aktorka wkrótce urodzi wyczekaną córeczkę, ale na razie ze zdumieniem spostrzegła, że jej brzuch niewiarygodnie się powiększył. W 9. miesiącu ciąży jest już tak duży, że Zofia Zborowska nie widzi swoich stóp! Na dowód zamieściła w sieci kilka zdjęć, które opatrzyła wszystko mówiącym opisem: „Czy ja jeszcze kiedyś ujrzę swoje stopy?”.

Przy okazji fani aktorki mogli dowiedzieć się, jak Zofia Zborowska radzi sobie z upalną pogodą, bo zdjęcia wykonano w basenie. Po przyszłej mamie wcale nie widać zmęczenia! Sama aktorka przyznała, że czuje się bardzo dobrze jak na końcówkę ciąży.

„Obecnie czuję się wyśmienicie. Mocne 7/10, także nie narzekam” – napisała w jednej z relacji na Instagramie. Oby tak dalej!
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Niepokojące objawy w ciąży - wideo
Jakich dolegliwości w ciąży nie można lekceważyć? Wyjaśnia ginekolog.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy