Cuski, maskotki, przytulanki
fot. materiały prasowe

Z Cuski® mama jest zawsze blisko

Przytulanka Cuski® to pomysł dwóch mam z Wielkiej Brytanii, Suzy i Judy, które pragnęły zapewnić dzieciom spokojny sen, dając im poczucie bliskości z najważniejszą osobą – mamą.
Cuski, maskotki, przytulanki
fot. materiały prasowe

Unikalna koncepcja przytulanki Cuski® sprawia, że dziecko poprzez nią czuje obecność rodzica. Wystarczy, że mama przyłoży Cuski® do swojego ciała i prześpi z nią kilka nocy, aby wyjątkowo delikatny higroskopijny materiał nosił jej zapach. To on da maluszkowi poczucie, że mama jest zawsze blisko niego.

Wykonana z najwyższej jakości tkanin, mięciutka i bez nadruków, przytulanka Cuski® gwarantuje komfort nawet dla niezwykle wrażliwej skóry noworodka. Jej prosty krój stymuluje i pobudza wyobraźnię dziecka. Owalny kształt zaś jest pierwszym, do którego przyzwyczaja się niemowlę, dlatego głowa Cuski® jest idealna dla małych paluszków uczących się odkrywać i chwytać.

Przytulanka Cuski® została dokładnie przetestowana i spełnia europejskie i światowe standardy bezpieczeństwa. Nawet pranie w pralce nie powoduje utraty jej właściwości. Jest odpowiednia dla noworodków, nawet dla wcześniaków. Jednak Cuski® kochają również starsze dzieci, bo może być doskonałą alternatywą dla smoczków, kocyków i innych pocieszaczy.

Przytulanka Cuski otrzymała wiele nagród, towarzyszy już setkom tysięcy dzieci i jest najbardziej popularną przytulanką na świecie!

Badania w Wielkiej Brytanii potwierdziły, że niemowlęta, które od pierwszych dni mają przy sobie przytulankę Cuski®, są radośniejsze i spokojniejsze. Cuski® to przyjaciel dzieci, który będzie pomagał im się wyciszać i zasypiać. Dzięki niej dzieci mają poczucie, że ich mama jest zawsze blisko. Ta przytulanka to wyjątkowy prezent z okazji narodzin dziecka.

Cuski® original – wykonany z bawełny
Cena: 70 zl/szt.
Kolory: różowy, niebieski, kremowy, czerwony, miętowy i fioletowy
Dostępne na cuski.pl i kikishop.pl

Redakcja poleca: Wybieramy pierwszą zabawkę - przytulaczka dla niemowlaka - film
Dowiedz się, po co niemowlakowi zabawka. Sprawdź, co to są przytulaczki i zobacz te najpiękniejsze.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 5 głosy

Zobacz także

Popularne tematy