dziewczynka chce zjeść jajko
fot. Facebook

Mama sprawdziła cierpliwość dziecka: zachowanie dziewczynki ją urzekło!

Pewna mama poddała silną wolę swojej córki wyjątkowo trudnej próbie. Czy dziecko się podda i zje czekoladowe jajko, z którym zostało samo w pokoju? Czy wykaże się niezwykłą cierpliwością? Zachowanie tej kilkulatki jest rozkoszne!
Magdalena Drab
dziewczynka chce zjeść jajko
fot. Facebook
Kilkuletnia dziewczynka czekała na czekoladowe jajko jak na najwspanialszy prezent. Podekscytowana patrzyła, jak mama odpakowuje słodki upominek, i aż klaskała z radości. Ale mama nie pozwoliła jej zjeść jajka od razu. Dziecko zostało wystawione na bardzo trudną próbę.

Test cierpliwości dla dziecka: co zrobi dziewczynka?

Mama tej dziewczynki chciała widoczne sprawdzić, czy córka wykona jej polecenie i nie podda się pokusie. A ta była ogromna! Wielkie czekoladowe jajko to najwyraźniej jeden z ulubionych przysmaków kilkulatki. Dziewczynka wprost nie mogła się doczekać, kiedy go wreszcie spróbuje. Mama jednak oświadczyła, że wychodzi do toalety, a dziecko nie może w tym czasie jeść jajka. Na filmiku, który robi furorę w sieci, widać, jak zniecierpliwione dziecko walczy samo ze sobą!

Czy mała smakoszka pomyślnie przeszła test na cierpliwość? Zobaczcie sami, jej zachowanie jest urocze! Jedno jest pewne – mama może być z niej dumna.


Zobacz też:
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy