kogut horoskop chiński
fot. Fotolia

Kogut - horoskop chiński dla mamy

Co czeka cię w 2017 roku Ognistego Koguta według chińskiego horoskopu dla mamy? Sprawdź, co mówią gwiazdy w horoskopie chińskim dla koguta!
kogut horoskop chiński
fot. Fotolia

Pieniądze

Ten rok zapowiada większe wydatki na dom i rodzinę niż w poprzednich latach. Niestety nie wszystko uda się ograniczyć, ponieważ część wydatków najbliższych osób będzie niezbędna. Przy tym wszystkim – nie dosięgną was problemy z brakiem pieniędzy. Mimo stabilizacji uważajcie na pożyczki i kredyty. Warto zainteresować się zainwestowaniem w coś poważnego, co może przynieść więcej korzyści niż kolejna podróż i niepotrzebne nikomu rozwiązania w domu. To dobry rok na kupno mieszkania albo pomyślenia nad budową domu.
Redakcja poleca: Kwiaty jak znaki zodiaku! Sprawdź, co kwiatowy horoskop mówi o twoim charakterze! [WIDEO]
W kwiatowym horoskopie do każdego miesiąca przypisany jest kwiat, a czasem nawet dwa. Ich symbolika traktowana jest podobnie jak ta, dotycząca znaków zodiaku. Zobacz, co o tobie i twoich bliskich mówią kwiaty związane z datą urodzenia.

Praca i kariera

Twoi współpracownicy będą darzyli cię sympatią, a szef – rosnącą życzliwością. Twoje horyzonty w pracy się poszerzą, ale rozważ też nowe propozycje, które pojawią się nagle. Uważaj jednak, bo czasem lepsze jest wrogiem dobrego. 
Pamiętaj o bliskich, jeśli wracasz do pracy po urlopie macierzyńskim lub szukasz nowej pracy, bo to właśnie ktoś z tego otoczenia dobrze i mądrze ci doradzi, dzięki czemu unikniesz zagrożeń i niebezpieczeństwa. Koniec roku – podwyżka i dobra propozycja awansu, która będzie dla ciebie idealna finansowo.

Miłość i rodzina

Instynkt dobrze tobą kieruje – zwróć uwagę na najbliższych i ich potrzeby. Chcesz poprawy w swoim związku albo lepszych relacji z dziećmi? Postaw sprawy jasno przed bliskimi, twoje aluzje i dawanie do zrozumienia nie wprost na nic się nie zdadzą. Relacja z dziećmi ulegnie znacznej poprawie, jeśli będziesz mówiła jasno o co ci chodzi - dzieci rozumują prostymi schematami. Postaraj się trochę, partner wynagrodzi cię za to i wasz związek przeżyje drugą młodość.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy