Jakub Rzeźniczak spotkał się z synem
fot. Instagram/jakubrzezniczak25, Instagram/magdalena___stepien

Jakub Rzeźniczak spotkał się z synem. Rodzinne więzi zacieśniali w salonie kosmetycznym

Jakub Rzeźniczak spotkał się z synem Oliwierem i swoją byłą partnerką Magdaleną Stępień. Piłkarzowi towarzyszyła córka z poprzedniego związku.
Joanna  Biegaj
Jakub Rzeźniczak spotkał się z synem
fot. Instagram/jakubrzezniczak25, Instagram/magdalena___stepien
Historia relacji Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień jest bardzo trudna. Piłkarz zostawił ją, gdy ta była jeszcze w ciąży. Modelka przeszła traumatyczny poród, a następnie musiała stawić czoła samotnemu macierzyństwu. Ostatnio pojawiły się doniesienia, że Jakub Rzeźniczak nie ma kontaktu ze swoim synkiem, a co gorsza – wcale nie zabiega o niego.

Spotkanie piłkarza z synkiem

Ostatnio na portalu pudelek.pl pojawiła się informacja, że Jakub Rzeźniczak spotkał się z Magdaleną Stępień i synem Oliwierem. Na zdjęciach opublikowanych przez portal widać, że spotkanie miało miejsce w salonie kosmetycznym. Uczestniczka 5. sezonu „Top Model” wraz z dzieckiem czekała na piłkarza przed salonem oferującym usługi manicure.

Jakub Rzeźniczak przybył na miejsce w towarzystwie swojej czteroletniej córeczki z poprzedniego związku. Cała czwórka weszła do salonu. Opuścili go po jakiejś godzinie. Modelka czule pożegnała się z dziewczynką, przytulając ją. Z relacji świadków wynika, że ekspara na zakończenie spotkania zamieniła ze sobą jedynie kilka słów. Następnie Magdalena Stępień z synkiem udała się w swoją stronę, a sportowiec z córeczką poszedł do zaparkowanego obok samochodu.

Choć relacja rodziców Oliwiera nadal wydaje się dość chłodna, to wspaniale, że próbują dojść do porozumienia.
 

Zobacz także
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy