Joanna Koroniewska żartuje z pierwszego dnia szkoły
fot. screen Instagram/Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska wyprawiła córki do szkoły. Nagranie z tego, co dzieje się później, to HIT!

Joanna Koroniewska znana jest nie tylko ze swoich ról, ale również z aktywności w mediach społecznościowych i ogromnego poczucia humoru. Nic dziwnego, że nagranie, na którym aktorka pokazuje swoją reakcję na pójście córek do szkoły 1 września, rozbawiło tak wiele mam!
Hanna Szczesiak
Joanna Koroniewska żartuje z pierwszego dnia szkoły
fot. screen Instagram/Joanna Koroniewska
Pokazywanie swojej „prawdziwej reakcji” na powrót dzieci do szkoły i przedszkola to trend, który utrzymuje się od dobrych kilku lat. Swoją cegiełkę dołożyła teraz Joanna Koroniewska.

Joanna Koroniewska żartuje z pierwszego dnia szkoły

Na nagraniu widzimy, jak aktorka żegna dzieci przed wyjściem do szkoły – podaje młodszej córce bidon, ściska obie dziewczynki i macha im na pożegnanie. Gdy tylko drzwi się zamykają, wyskakuje z dresu, rzuca się na kanapę i z drinkiem w dłoni oddaje się uciechom, na które nie mogła sobie pozwolić w czasie wakacji.

„To jak tam mamuśki?! Jakie plany na pierwszy dzień szkoły? Babski serial, mani, pedi czy może po prostu BŁOGI SEN?” – zapytała przy zamieszczonym poście aktorka. Oczywiście film ma być jedynie żartem, choć wiele mam może potwierdzić, że na pierwszy dzień szkoły (i przedszkola) czeka z utęsknieniem… Same zobaczcie:
 

Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Obserwatorki Joanny Koroniewskiej doceniły jej dystans. Jedna przyznała, że ona już tydzień temu chciała posłać synów do szkoły. Inna, że „życie znowu jest piękne”.

Swoją wersję idealnego pierwszego września przygotował również mąż Joanny Koroniewskiej – Maciej Dowbor. Która z nich bardziej do Was przemawia?
 

Zobacz także:
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy