Joanna Krupa szuka niani dla dziecka
fot. ons.pl

Joanna Krupa już szuka niani dla dziecka (a poród dopiero za 3 miesiące)

Modelka jest bardzo zapracowana i wie, że będzie potrzebować pomocy, jak tylko urodzi. Krupa zdradziła, jakie ma wobec niani oczekiwania.
Agnieszka Majchrzak
Joanna Krupa szuka niani dla dziecka
fot. ons.pl
Joanna Krupa niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Jest już w zaawansowanej ciąży - w końcówce 6-miesiąca, jednak nie zrezygnowała ze swoich obowiązków. Wręcz przeciwnie! Od kilku tygodni intensywnie pracuje na planie ósmej edycji programu "Top model". Napięty grafik modelki spowodował, że już teraz myśli o zatrudnieniu pomocy do dziecka. Pojawiły się nawet komentarze, że zrobiła casting na opiekunkę do swojego maleństwa.

Niania potrzebna już na porodówkę

Gwiazda jest naprawdę zapracowana, a ciąża nie wyhamowała jej planów zawodowych. Jeszcze niedawno fani niepokoili się, że kolejna edycja "Top Model" może odbyć się bez ulubionej prowadzącej. Jednak udało się i Krupa wystąpi w jesiennej edycji show.

Taki bieg spraw spowodował, że modelka już teraz myśli o znalezieniu odpowiedniej pomocy do opieki nad maleństwem. Zdradziła, że przy porodzie i w pierwszych tygodniach po narodzinach dziecka będzie potrzebowała niani. Właśnie dlatego szuka odpowiedniej opiekunki i ma swoje wymagania!

Znajdź idealną nianię dla dziecka na niania.pl
Redakcja poleca: Zalety i wady starszej niani [WIDEO]
Czy starsza niania oznacza drugą teściową w domu? – o tych i o innych wątpliwościach rodziców związanych z zatrudnieniem starszej niani mówi Joanna Jakubiak, właścicielka agencji niań i autorka poradnika "Zaufana niania". Zobacz film, w którym dowiesz się, co jest najczęstszą obawą rodziców przy zatrudnianiu starszych pań do opieki nad dzieckiem.

Casting na nianię?

W związku z tym odbyła już spotkania z kilkoma kandydatkami. - Znaleźliśmy jedną dziewczynę, Polka, pielęgniarka. Nie wiem, czy do końca z nią pójdziemy, żeby nam pomagała przez kilka pierwszych miesięcy z dzieckiem - powiedziała w wywiadzie dla portalu Plotek.pl.

Modelka, na stałe mieszkająca w Los Angeles chciałaby, aby niania była z wykształcenia pielęgniarką oraz Polką. - Teraz będzie taki czas, że będziemy się spotykać z różnymi nianiami, właśnie takimi pielęgniarkami. Fajnie jakby to była Polka, no ale właśnie zobaczymy, co będzie - podkreśliła.
 

 
Znalezienie dobrej niani często wymaga czasu, a także trochę szczęścia. Wychodzi na to, że Joanna Krupa jest bardzo dobrze zorganizowaną kobietą i umie z wyprzedzeniem planować życie. Do porodu zostało jej jeszcze około trzech miesięcy i to dobry czas, na poszukanie niani. A jakie jest wasze zdanie? Jeszcze w ciąży organizowałyście sobie pomoc do dziecka, czy też w ogóle nie brałyście tego pod uwagę? Napiszcie w komentarzach.

Źródło: plotek.pl
  [content:0_26750,0_17372,1_2863,2_1033:PsychologicalTest]
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy