Justyna Żyła atakuje byłą teściową
fot. Instagram

Żyła nie oszczędza nawet byłej TEŚCIOWEJ! „Zapomniała odebrać wnuczkę ze szkoły”

Justyna Żyła najwyraźniej nie planuje zakończyć wojny z rodziną byłego męża. Do oskarżeń pod adresem Piotra Żyły dołączyła teraz zarzuty kierowane do byłej teściowej. Podobno mama Piotra nie jest osobą, na którą Justyna i jej dzieci mogą liczyć. Żyła twierdzi wręcz, że babcia zapomina o wnukach.
Magdalena Drab
Justyna Żyła atakuje byłą teściową
fot. Instagram
Justyna Żyła nie przestaje atakować byłego męża i jego rodziny. Tym razem posądziła babcię swoich dzieci o brak zainteresowania wnukami. Zdaniem Justyny mama Piotra Żyły nie pomaga jej w opiece nad dziećmi.

Justyna Żyła o byłej teściowej: zapomniała o wnuczce

Wojna między eksmałżonkami rozpoczęła się na nowo wraz z oskarżeniami wobec Piotra: rozżalona Żyła publicznie zarzuciła mu odebranie dzieciom samochodu. Podobno Justyna nie ma teraz jak wozić córki na zajęcia! Była żona Piotra Żyły nie poprzestaje jednak na obwinianiu eksmęża o swoje nieszczęścia. Tym razem dostało się... babci. Była teściowa miała poważnie nadużyć zaufania Justyny. W Dzień Babci Żyła zamieściła na Instagramie relację, w której zasugerowała, że nie może liczyć na babcię swoich dzieci. I choć nagranie szybko usunęła, to w odpowiedzi na pytania fanów wyjaśniła powód swojej niechęci do byłej teściowej:

„Zapomniała wnuczkę ze szkoły odebrać” − poskarżyła się Żyła.

Piotr Żyła jeszcze nie skomentował tej sytuacji. Można się jednak domyślać, że jego dzieciom zależy na dobrych relacjach zarówno z tatą, jak i z dziadkami, a medialna wojna nikomu nie służy.
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Co sądzisz o teściowych? [SONDA ULICZNA]
Zapytaliśmy przechodniów, o to jaki jest ich stosunek do teściowych. Jest ku temu dobra okazja, bo właśnie w przyszły poniedziałek, 5 marca obchodzimy Dzień Teściowej. Z tej okazji życzymy wszystkim paniom dużo zdrowia i uśmiechu.
Oceń artykuł

Ocena 4 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy