Małgorzta Rozenek wybrała rodziców chrzestnych dla Henia!
fot. screen/Instagram m_rozenek

Miało nie być chrztu, ale Rozenek wybrała już chrzestnych dla Henia! To jak to będzie?

Majdanowie ogłosili, że nie ochrzczą syna, bo nie zgadzają się ze stosunkiem kościoła do in vitro. Jednak Gosia Rozenek zdradziła, że wybrała już rodziców chrzestnych dla Henia i ma nadzieję, że kiedyś ochrzci syna. Komu powierzy tak ważną funkcję? Czy będą to osoby ze świata show-biznesu? Otóż nie! 
Joanna  Biegaj
Małgorzta Rozenek wybrała rodziców chrzestnych dla Henia!
fot. screen/Instagram m_rozenek
Niedawno na świat przyszedł synek gwiazdorskiej pary, szybko zrobiło się wokół niego sporo zamieszania. W sieci aż wrzy ostatnio od domysłów na temat chrztu małego Henia – odbędzie się, czy nie?

Będzie chrzest, czy go nie będzie?

Ostatnio Radosław Majdan i Gosia Rozenek powiedzieli, co myślą na temat aktualnej sytuacji w kościele. Zdradzili również, że na razie nie planują chrztu małego Henryka.  „Myślę, że kościół powinien zająć się wiarą, nie polityką. Myślę, że te całe sytuacje pedofilskie też nie wpływają dobrze na wizerunek kościoła. Pewnie też to, że nie akceptują metody in vitro, więc nie będę wysyłał syna do środowiska, które nie akceptuje tej metody" - mówił Radek. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień dobry☀️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Redakcja poleca: Elegancki makijaż na chrzest i komunię świętą – w 7 minut! [WIDEO]
Jak zrobić makijaż na uroczystości rodzinne wymagające specjalnej oprawy? Wizażystka pokazuje krok po kroku, jak się umalować szybko i pięknie, na chrzciny lub pierwszą komunię.

Brak ostatecznej decyzji

Obecne podejście Gosi i Radka może się zmienić. W każdej chwili młodzi rodzice mogą podjąć decyzję, że jednak chcą ochrzcić małego Henia. Na taką ewentualność Perfekcyjna pani domu jest oczywiście perfekcyjnie przygotowana, ponieważ wybrała już rodziców chrzestnych dla swojego synka. Chrzest jest ważnym wydarzeniem, a więc ta poważna decyzja także wymagała przemyślenia. 

Rodzicami chrzestnymi będą... dziadkowie! 

Na chrzestnych Henia Małgosia wybrała swoich rodziców, powiedziała też, czym kierowała się przy wyborze rodziców chrzestnych. Decyzje argumentowała słowami: „Mój tata jest dziadkiem spędzającym dużo czasu z wnukami. Mama też. To widać na przykładzie Stasia i Tadzia, i tutaj będzie dokładnie tak samo". Po raz kolejny więc to właśnie dziadkowie będą pełnić tę ważną rolę!

Stanisław Kostrzewski, czyli tata Małgorzaty również powiedział, co myśli na temat decyzji córki: „Mam poważne podejście do tych spraw, takie prawdziwe, a nie tylko instytucjonalne. Ważne jest dla mnie pokazywanie dziecku świata, kwestie wychowawcze". 

Źródło: fakt.pl

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy