Klaudia Halejcio brzuch po ciąży
fot. Instagram

Klaudia Halejcio pokazuje brzuch po ciąży: „Luźna skóra. Trzeba to dźwignąć”

Klaudia Halejcio pokazała naturalny brzuch po ciąży. Aktorka skarży się na luźną skórę, ale w rzeczywistości chyba wiele mam mogłoby jej pozazdrościć figury.
Magdalena Drab
Klaudia Halejcio brzuch po ciąży
fot. Instagram
Klaudia Halejcio twierdzi, że ma luźną skórę na brzuchu, a jej „nieidealny” wygląd to efekt ciąży. Tylko czy naprawdę ma na co narzekać?

Klaudia Halejcio pokazała naturalny brzuch po porodzie

Gwiazda zatańczyła do piosenki Patrycji Kazadi pt. „Natural”, podkreślając w ten sposób swoją akceptację dla naturalnego wyglądu, także po porodzie. Aktorka trzymała się za brzuch, aby pokazać, że jej skóra straciła elastyczność, co po ciąży jest całkiem normalne. Na filmiku, który Klaudia Halejcio umieściła na TikToku, widać jednak, że jej pociążowy brzuch wcale nie różni się tak bardzo od jej brzucha przed ciążą – wiele kobiet marzy, by tak wyglądać po urodzeniu dziecka.

„Luźna skóra po ciąży. Trzeba to dźwignąć” – napisała aktorka pod filmem. 

Doceniamy szacunek dla naturalności. Mamy jednak wrażenie, że mnóstwo kobiet po obejrzeniu filmiku Klaudii Halejcio może i tak wpaść w kompleksy... Mimo to każda z nas ma prawo do przeżywania zmian, jakie zachodzą w naszych ciałach w czasie ciąży.
 
@klaudiahalejcio Gratuluje, utworu i teledysku @KAZADI 🎵 Fajnie jest być częścią dobrego przesłania! Niech się niesie ❤️ #naturalchallenge ♬ Natural - KAZADI

Zobacz też:
Redakcja poleca: Ćwiczenia po ciąży - film
Zobacz, jak ćwiczyć po porodzie. O tym, jak często ćwiczyć po ciąży i o jakich zasadach bezpieczeństwa pamiętać, opowiada trenerka fitness.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy