mama, dziecko, nauka, komputer, studia
fot. fotolia

Kolejne udogodnienia dla mam – Buwialnia!

Młoda mama w Bibliotece Uniwersyteckiej wraz z małym dzieckiem? Od dziś to możliwe!
Marta Kabulska
mama, dziecko, nauka, komputer, studia
fot. fotolia
Wspaniała inicjatywa ułatwiająca młodym rodzicom naukę. Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie (BUW) otworzyła w strefie bibliotecznej nową czytelnię. Buwialnia to wydzielona przestrzeń, w której mamy lub ojcowie korzystający z biblioteki wraz z dziećmi będą mogli uczyć się i pracować z księgozbiorem z przestrzeni wolnego dostępu, a ich pociechy zajmą się w tym czasie książkami i zabawkami zgromadzonymi w czytelni. W Buwialni znalazł się też oczywiście kącik do karmienia i przewijania.

Zobacz też: Żłobki i przedszkola przy pracy. Chcecie tego drogie mamy?
 Buwialnia będzie czynna w godzinach pracy Biblioteki tj. od poniedziałku do piątku w godz.9.00-21.00, w sobotę w godz.12.00-19.00, w niedzielę w godz.15.00-20.00.

Zobacz też: Dziecko studia i praca
Redakcja poleca: Joga w ciąży – asany dozwolone i zakazane [WIDEO]
Joga w ciąży to dobry pomysł pod warunkiem, że zajęcia prowadzi doświadczony instruktor, który potrafi dopasować praktykę jogi do potrzeb i możliwości ciężarnych. Dzięki jodze w ciąży można łagodzić ciążowe dolegliwości, zapobiegać im oraz z większą łatwością przetrwać poród. Jednak czy jogę w ciąży można praktykować już w pierwszym trymestrze? Sprawdź, jakie asany są dozwolone, a jakie zakazane oraz dowiedz się więcej o jodze w ciąży.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy