Dziecko zaginęło, bo poszło kupić mamie prezent
fot. Fotolia

Dziecko uciekło rodzicom na spacerze, bo... chciało ucieszyć mamę

Gdy podczas rodzinnego spaceru rodzice stracili z oczu córeczkę, byli przerażeni. Powód, dla którego dziewczynka uciekła, jest przeuroczy!
Hanna Szczesiak
Dziecko zaginęło, bo poszło kupić mamie prezent
fot. Fotolia
Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 7 sierpnia, w Krotoszynie (woj. wielkopolskie). Podczas rodzinnego spaceru 5-letnia dziewczynka zniknęła rodzicom z oczu. Jej poszukiwania nie trwały długo. Powód, dla którego dziewczynka oddaliła się do rodziców, chwyta za serce!

Uciekła, bo chciała zrobić mamie niespodziankę

Policjanci zostali powiadomieni o zaginięciu dziecka w poniedziałek ok. godziny 20. Rodzice próbowali odnaleźć córkę, niestety bezskutecznie. Funkcjonariusze przy pomocy mieszkańców osiedla rozpoczęli poszukiwania. 5-latkę odnalazła jedna z pracownic Galerii Krotoszyńskiej. Dziewczynka podała nieznajomej kobiecie adres, a ta odprowadziła ją do domu. W drodze do mieszkania dziewczynkę zauważył patrol policji. Policjanci przejęli dziecko i odwieźli do zdenerwowanych rodziców. Funkcjonariusze ustalili, że dziewczynka oddaliła się od rodziców, bo chciała zrobić mamie prezent i... kupić jej sukienkę!

Choć powód zniknięcia dziewczynki jest ujmujący, trudno sobie wyobrazić, co musieli czuć rodzice, gdy ich córeczka zaginęła. Pamiętajcie, by nigdy nie spuszczać dziecka z oczu. Wystarczy chwila, by doszło do nieszczęścia!

Zobacz także: Konstancin-Jeziorna. 3-latek wyszedł niezauważony z przedszkola!

Źródło: polsatnews.pl, wp.pl
Redakcja poleca: Jak przygotować się na egzotyczną podróż z dzieckiem? [WIDEO]
Wakacyjny wyjazd to niezwykła przygoda dla całej rodziny. Jednak jednym z wyzwań, z jakim muszą się zmierzyć rodzice, jest kwestia żywienia dziecka "na mieście".
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy