Maja Hyży w ciąży
fot. AdobeStock/Instagram majahyzy/kolaż mamotoja.pl

Maja Hyży o trzeciej ciąży: „czułam potrzebę posiadania jeszcze jednego dziecka”

Piosenkarka pochwaliła się sporym już ciążowym brzuszkiem na swoim profilu na Instagramie.
Milena Oszczepalińska
Maja Hyży w ciąży
fot. AdobeStock/Instagram majahyzy/kolaż mamotoja.pl
Maja Hyży spodziewa się trzeciego dziecka. Właśnie ogłosiła tę radosną nowinę na Instagramie, a chwilę wcześniej opowiedziała o tym dla magazynu „Gala”. „Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie” – wyznała.

Maja Hyży po raz trzeci zostanie mamą

Wokalistka została mamą po raz pierwszy 8 lat temu. Wówczas na świat przyszły bliźniaki – Wiktor i Alexander. Już wtedy wiedziała, że nie chce poprzestawać na dwójce dzieci. „Od początku czułam, że moje zasoby macierzyństwa są znacznie większe i czułam potrzebę posiadania jeszcze jednego dziecka – przyznała Maja Hyży w wywiadzie dla magazynu „Gala”. Ojcem chłopców jest Grzegorz Hyży, z którym piosenkarka rozwiodła się jakiś czas temu. Teraz, kiedy ma nowego partnera, jej marzenie o kolejnym potomku mogło wreszcie się zrealizować.

Maja Hyży oczekuje trzeciego dziecka z partnerem, z którym jest w szczęśliwym związku od kilku miesięcy. Wiadomo o nim właściwie tylko tyle, że ma na imię Konrad. Piosenkarka stara się nie ujawniać zbyt wielu szczegółów na jego temat, za to chętnie pozuje z nim do wspólnych zdjęć, które później publikuje na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maja Hyży (@majahyzy)

Nieco więcej o nowej znajomości piosenkarka zdecydowała się opowiedzieć w magazynie „Gala”. Zdradziła: „Z Konradem to było zakochanie od pierwszego wejrzenia. Już na pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że trafił swój na swojego. A ciąża jest tylko i aż przypieczętowaniem naszej miłości oraz wisienką na kilkupiętrowym torcie. Dlaczego? Bo każde z nas jest już po przejściach, z bagażem doświadczeń, a dla siebie staliśmy się karmą za wcześniejsze upadki”.
Redakcja poleca: Jak zrobić kalendarz adwentowy z papieru?
Jeśli zastanawiasz się, jak zrobić kalendarz adwentowy z papieru, dobrze trafiłaś. Nasz jest łatwy do wykonania i efektowny, bo złoty! Dzięki kalendarzowi adwentowemu dziecku łatwiej jest czekać na gwiazdkę i prezenty. Znikające kolejne okienka kalendarza ułatwiają zrozumienie, ile jeszcze dni zostało do świąt i sprawiają, że ten czas nie dłuży się aż tak strasznie.

Ciążowy brzuszek Mai Hyży jest już całkiem spory

Wydaje się, że wokalistka dość długo zwlekała z ogłoszeniem nowiny światu. Na zdjęciu, które opublikowała na Instagramie, prezentuje dość pokaźny brzuszek. Widać, że czuje się w nowym stanie doskonale i wygląda wprost kwitnąco. Sama przyznała, że trzecie dziecko to jej „spełnienie marzeń i dopełnienie kobiecości”.
Na razie nie wiadomo, jakiej płci jest trzeci potomek Mai Hyży ani tym bardziej, jakie otrzyma imię. Przyszłej mamie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia!

Źródło: radiozet.pl, Instagram

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 3 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy