Maja Hyży w ciąży
fot. AdobeStock/Instagram majahyzy/kolaż mamotoja.pl

Maja Hyży o trzeciej ciąży: „czułam potrzebę posiadania jeszcze jednego dziecka”

Piosenkarka pochwaliła się sporym już ciążowym brzuszkiem na swoim profilu na Instagramie.
Milena Oszczepalińska
Maja Hyży w ciąży
fot. AdobeStock/Instagram majahyzy/kolaż mamotoja.pl
Maja Hyży spodziewa się trzeciego dziecka. Właśnie ogłosiła tę radosną nowinę na Instagramie, a chwilę wcześniej opowiedziała o tym dla magazynu „Gala”. „Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie” – wyznała.

Maja Hyży po raz trzeci zostanie mamą

Wokalistka została mamą po raz pierwszy 8 lat temu. Wówczas na świat przyszły bliźniaki – Wiktor i Alexander. Już wtedy wiedziała, że nie chce poprzestawać na dwójce dzieci. „Od początku czułam, że moje zasoby macierzyństwa są znacznie większe i czułam potrzebę posiadania jeszcze jednego dziecka – przyznała Maja Hyży w wywiadzie dla magazynu „Gala”. Ojcem chłopców jest Grzegorz Hyży, z którym piosenkarka rozwiodła się jakiś czas temu. Teraz, kiedy ma nowego partnera, jej marzenie o kolejnym potomku mogło wreszcie się zrealizować.

Maja Hyży oczekuje trzeciego dziecka z partnerem, z którym jest w szczęśliwym związku od kilku miesięcy. Wiadomo o nim właściwie tylko tyle, że ma na imię Konrad. Piosenkarka stara się nie ujawniać zbyt wielu szczegółów na jego temat, za to chętnie pozuje z nim do wspólnych zdjęć, które później publikuje na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maja Hyży (@majahyzy)

Nieco więcej o nowej znajomości piosenkarka zdecydowała się opowiedzieć w magazynie „Gala”. Zdradziła: „Z Konradem to było zakochanie od pierwszego wejrzenia. Już na pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że trafił swój na swojego. A ciąża jest tylko i aż przypieczętowaniem naszej miłości oraz wisienką na kilkupiętrowym torcie. Dlaczego? Bo każde z nas jest już po przejściach, z bagażem doświadczeń, a dla siebie staliśmy się karmą za wcześniejsze upadki”.
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.

Ciążowy brzuszek Mai Hyży jest już całkiem spory

Wydaje się, że wokalistka dość długo zwlekała z ogłoszeniem nowiny światu. Na zdjęciu, które opublikowała na Instagramie, prezentuje dość pokaźny brzuszek. Widać, że czuje się w nowym stanie doskonale i wygląda wprost kwitnąco. Sama przyznała, że trzecie dziecko to jej „spełnienie marzeń i dopełnienie kobiecości”.
Na razie nie wiadomo, jakiej płci jest trzeci potomek Mai Hyży ani tym bardziej, jakie otrzyma imię. Przyszłej mamie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia!

Źródło: radiozet.pl, Instagram

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 3 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy