Małgorzata Socha w ciąży
fot. Instagram/magazyngala

Małgosia Socha w ciąży wygląda obłędnie!

Kiepska cera? Opuchnięte nogi? To nie Małgosia. Gwiazda nawet w ciąży zachwyca figurą!
Milena Oszczepalińska
Małgorzata Socha w ciąży
fot. Instagram/magazyngala
Małgorzata Socha to gwiazda, która nieraz otwarcie przyznawała, ze bardzo kocha dzieci i w sprawach macierzyństwa nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Mimo to informacja o jej trzeciej ciąży była sporym zaskoczeniem, zwłaszcza, że aktorka dość długo trzymała tę informację w tajemnicy. Kiedy jednak zaczęła odsłaniać ciążowe krągłości... zachwyciła wszystkich. Nie dziwne, że aktorka tak bardzo lubi być w ciąży, skoro prezentuje się tak wspaniale!
 
Zapraszamy do wypełnienia ankiety dla czytelniczek mamotoja.pl! Kliknij w grafikę:

Małgosia Socha chwali się brzuszkiem w obcisłych sukienkach

Niedawno pisałyśmy o tym, że gwiazda pojawiła się na prezentacji biżuterii w bardzo dziewczęcym looku. Kto by pomyślał, że ma 37 lat? Takich nóg pozazdrościłaby jej pewnie niejedna nastolatka. I widać w ciąży Małgosia stawia właśnie na odsłanianie swoich długich, zgrabnych nóg. Tym razem zamiast klasycznej czerni wybrała kreację w kwiatowy wzór. I to był strzał w 10! Prawda?
 

Post udostępniony przez @malgosia_socha

Wiosną nie ma smogu? Dość legend i mitów na temat zanieczyszczenia!​

Redakcja poleca: Małgorzata Socha szczerze o macierzyństwie: „Tak, bałam się, czy drugie pokocham tak samo!”
Czy drugie dziecko jest łatwiejsze? Czy kocha się je tak samo jak pierwsze? Zobacz, co Małgorzata Socha, najsympatyczniejsza z „Przyjaciółek”, mówi o swoim drugim macierzyństwie.

Trzecia ciąża Małgorzaty Sochy burzliwie komentowana w sieci

Każda przyszła mama lubi, kiedy ktoś pochwali jej wygląd w odmiennym stanie. A Małgosia prezentuje się tak pięknie, że nie dziwne, że jej fani na Instagramie nie szczędzą jej miłych słów. Pod zdjęciem w kwiecistej sukience internauci pisali: „Kobieto! Czy Ty zawsze musisz tak szałowo wyglądać!?”, „Bajecznie piękna jak zawsze”, „Padam na kolana i do stóp”. Zgadzacie się z tymi opiniami?

Gwieździe gratulujemy stanu błogosławionego i życzymy, żeby aż do rozwiązania czuła się i wyglądała tak pięknie, jak teraz!

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy