Marek Kondrat i jego córka Helenka
fot. facebook Marek Kondrat

Marek Kondrat: „Mam szansę obserwować jakim cudem jest ta mała, krucha istota”

Kiedy na świat przyszła jego córka Helena miał 68 lat. Marek Kondrat w ostatnim wywiadzie opowiada o późnym ojcostwie.
Marek Kondrat i jego córka Helenka
fot. facebook Marek Kondrat
Znamy go doskonale z „Dnia Świra”, „Pułkownika Kwiatkowskiego”, „Psów” i wielu innych filmów oraz seriali. Jednak jego najważniejszą rolą jest rola dojrzałego taty…

Różne oblicza ojcostwa

Marek Kondrat ma troje dzieci. Kiedy na świat przyszedł jego najstarszy syn Mikołaj, aktor miał 24 lata. Gdy urodził się jego drugi syn, Wojciech – miał 30 lat.
W 2015 roku wziął ślub z Antoniną Turnau, córką Grzegorza Turnaua. Owocem ich związku jest 3-letnia córka. Marek Kondrat nie krył, że córka to spełnienie jego marzeń. W ostatnim wywiadzie dla „Polityki” 71-letni aktor mówi, że późno ojcostwo ma zarówno swoje mocne jak słabsze strony

Marek Kondrat: „Za późno. Ale…”

"Po raz trzeci ojcem zostałem w wieku, kiedy już inni byli dziadkami. Za późno. Ale czerpię z tego garściami, bo dopiero teraz mam szansę obserwować, jakim cudem jest ta mała, krucha istota. Ile uwagi trzeba jej poświęcić" – powiedział Marek Kondrat.
Podkreślił, że jest teraz dużo spokojniejszy: „Jest mi tak dobrze, że aż się martwię. Już nawet nie wołam <<do broni>>, nie czytam Konstytucji. Skupiam się na najważniejszym. Na tych, których kocham i którzy mnie kochają, na przyjaciołach.”

źródło: Polityka

Zobacz także:
Redakcja poleca: Kamil Nowak z Blogojciec.pl: "Największy błąd młodych ojców to..." [WIDEO]
Najsłynniejszy polski tata-bloger radzi młodym ojcom, by od samego poczatku angażowali się w opiekę nad swoim dzieckiem i przestrzega ich przed czestym błędem!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy