Wyniki
Wyniki
Laureaci
Wyniki
Wyniki
Wyniki
ziajka krr
Wyniki
Nivea Klub Rodzica Recenzenta
Wyniki
nivea baby 2w1 krr
Wyniki
Pampers KRR
Wyniki
Wyniki
Wyniki
Wyniki
reklama z dziećmi, Evian
materiały reklamowe Evian
Pielęgnacja

Najsłynniejsza reklama z dziećmi

Zobacz jak bobasy jeżdżą na wrotkach, skaczą po poręczach i tańczą breakdance! Dowiedz się, gdzie filmowcy znaleźli takie zdolne dzieci.

Najsłynniejszą reklamę z dziećmi obejrzano na You Tube ponad 45 milionów razy. To absolutny rekord świata pod względem liczby wyświetleń online.

Żeby było ciekawiej, zanim pojawiła się oficjalna wersja reklamy wody Evian, w internecie pojawiły się krótkie filmiki z tańczącymi dziećmi z różnych krajów. Niektórzy uwierzyli, że niemowlęta naprawdę potrafią tańczyć berakdance!

Tymczasem byli to dorośli profesjonaliści, którzy naśladowali ruchy dzieci, a ich twarze zamieniono (za pomocą komputerowego montażu) na buzie prawdziwych maluchów z całego świata. Efekt zaskoczył wszystkich.
 

         Zobacz na następnej stronie, jak powstawała najsłynniejsza reklama z dziećmi.         


Kawa w ciąży: czy można ją pić i czy jest bezpieczna? Skutki przyjmowania kofeiny w ciąży

ćwiczenia w ciąży
fotolia.com
Wygląd i samopoczucie
Jak metoda Feldenkraisa pomaga przygotować się do porodu
Metoda Feldenkraisa może być świetną alternatywą dla jogi w ciąży. To też dobre uzupełnienie teoretycznej wiedzy ze szkoły rodzenia. Przygotowuje umysł i ciało do porodu w łagodny sposób. Sprawdź, czy to coś dla ciebie.

Co to jest metoda Feldenkraisa i jak pomaga przygotować się do porodu? To metoda pracy z ciałem opracowana przez Moshe Feldenkraisa. Jest ona bardzo łagodna. Przez bardzo proste ćwiczenia pomaga na nowo poznać swoje ciało i uwierzyć w jego możliwości. Przyda się to podczas porodu, który jest w końcu bardzo cielesnym doświadczeniem. Ćwiczenia i praktyka proponowana przez Feldenkraisa pomagają nauczyć się używać swojego ciała na nowo i w bardziej świadomy sposób. Zmiana starych przyzwyczajeń ruchowych ma nam ułatwić radzenie sobie np. z bólem, schorzeniami, ociężałością, wspomóc życiową zmianę .  David Zemach-Bersin z Instytutu Feldenkraisa tłumaczy, że człowiek nie rodzi się z umiejętnością chodzenia, siedzenia itd. Dopiero uczy się jak to robić, gdy jest małym dzieckiem. Na tę czysto fizyczną umiejętność nakładają się nawyki wpajane przez rodziców i kulturę (np. nawyk siedzenia na krześle w Europie a nawyk siedzenia na ziemi w Azji). Przyjmijmy więc, że metoda Feldenkraisa oducza ciało starych nawyków i pomaga znaleźć własne, najlepsze dla konkretnej osoby. Uczy też takiej świadomości ciała, żeby ruch przez nie wykonywany był jak najmniej obciążający i jak najłatwiejszy dla danego człowieka.  Wzmacnianie mięśni miednicy Wzmacnianie głębokich mięśni i odblokowanie miednicy to jeden z głównych celów ćwiczeń metodą Feldenkraisa. Miednica to bardzo ważna część ciała. "Ugruntowuje" człowieka - ustawia postawę ciała w chodzie, siedzeniu i w zasadzie każdej innej pozycji i czynności. Jest też kluczowa przy porodzie.  Jak wyglądają zajęcia Metody Feldenkraisa Zajęcia mogą być indywidualne lub grupowe. W grupie nauczyciel opisuje swoim uczniom, jak powinien wyglądać ruch, ale go nie pokazuje. Chodzi o to, żeby niczego nie sugerować. Uczeń ma znaleźć ruch najlepszy dla siebie i swojego ciała. Ćwiczenia są...

Studio taneczne dla młodych mam
Facebook/GroovaRoo Dance
Aktualności
Chcemy więcej takich klubów fitness! Dlaczego? Zobacz ten fantastyczny film!
Nic dziwnego, że ten film ma 2 miliony wyświetleń! Tata, który wspiera mamę to wspaniały widok!

GroovaRoo Dance z San Diego to studio taneczne dla kobiet. Jednak nie dla wszystkich… Żeby należeć do grupy tanecznej, trzeba spełniać dwa wymogi: mieć dziecko i mieć nosidełko, w którym można bezpiecznie ulokować malucha. Pasja, która łączy młode mamy Filmiki z tańczącymi mamami (i maluchami w nosidełkach) mają tysiące wyświetleń. Założycielka studia, Amber Anjali, przyznaje, że chciała stworzyć klub, w którym młode mamy będą mogły wrócić do aktywności fizycznej bez konieczności zostawiania swoich pociech opiekunkom czy dziadkom. Bardzo szybko okazało się, że młode mamy potrzebują czegoś więcej niż ćwiczeń: społeczności. Zajęcia z tańca pozwoliły im nie tylko wyjść z domu i trochę poćwiczyć, ale poznać inne młode mamy, które na co dzień borykają się z tymi samymi problemami. Tatusiowie też potrafią (i chcą) Amber, która jest doulą i instruktorką jogi, prowadzi studio wraz z mężem, instruktorem tańca. Nic dziwnego, że na zajęcia zaczęli przychodzić także tatusiowie. Filmik, który zaraz zobaczycie, ma już 2 miliony wyświetleń! Choć tańczący tatusiowie zarzekali się, że oni wcale nie umieją tańczyć ich ruchy są całkiem imponujące (ale też zabawne…)! Zobacz film: W Polsce wciąż jest za mało miejsc, w których mamy (i tatusiowie) mogą przyjść z dzieckiem, poćwiczyć, a przy tym poznać inne młode mamy i świetnie się bawić. Gdyby w waszym mieście były organizowane takie zajęcia, poszłybyście na nie ze swoimi pociechami? Czytaj także: Jak ćwiczyć z dzieckiem w chuście?

Świąteczna reklama domów towarowych John Lewis
screen Youtube/John Lewis & Partners
Święta i uroczystości
Ta świąteczna reklama bije rekordy popularności. Wzruszyła już miliony!
Tegoroczny spot brytyjskich domów towarowych John Lewis to historia opowiadająca o magicznej mocy przyjaźni. Obraz i muzyka doskonale prezentują wyjątkowy, świąteczny klimat. Musicie to zobaczyć!

Każdego roku na premierę świątecznej reklamy domów towarowych John Lewis z zapartym tchem czekają tysiące Brytyjczyków, dla których jej pojawienie się oznacza oficjalne rozpoczęcie okresu przedświątecznego. Tegoroczna reklama została wypuszczona w internecie już 13 listopada. Kilka dni później miała też swoją premierę telewizyjną na antenie ITV  w bloku reklamowym programu „X Factor: Celebrity”. Jest niezwykle wzruszająca, dlatego nie dziwne, że bije wszelkie rekordy popularności. Do tej pory ma już prawie 9 milionów wyświetleń na kanale YouTube. Wy też ją zobaczcie! Świąteczna reklama brytyjskich domów towarowych John Lewis 2019 Tegoroczna historia przedstawiona w świątecznej reklamie Johna Lewisa to animacja opowiadająca o magii przyjaźni i o tym, jak jeden przemyślany gest może zrobić różnicę i odmienić rzeczywistość. Występuje w niej smok Edgar, który jest tak bardzo podekscytowany zbliżającymi się świętami, że nie może nad sobą zapanować. Bardzo chciałby zaprzyjaźnić się z mieszkańcami baśniowej krainy, ale to zadanie okazuje się niezwykle skomplikowane. Jego poczynania nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, a zamiast tego doprowadzają do wielu ognistych konsekwencji (Edgar, jak każdy smok, zionie ogniem, niestety nie zawsze zamierzenie). Z pomocą przychodzi mu jego przyjaciółka, Ava. Dziewczynka wymyśla pomysł na idealny prezent dla smoka . Dzięki niemu Boże Narodzenie Edgara zajaśnieje na swój własny, niepowtarzalny sposób. Zobaczcie sami tę piękną reklamę. Ale uwaga, radzimy najpierw przygotować chusteczki. Ta historia to prawdziwy wyciskacz łez!   Co sądzicie o tej brytyjskiej reklamie? Jesteście pod wrażeniem, czy uważacie, że polska reklama świąteczna stworzona przez Allegro jest lepsza? Podoba się wam moda na wzruszające, bożonarodzeniowe reklamy, czy oceniacie je jako tanie wyciskacze łez? Jesteśmy...

Nasze akcje
częste oddawanie moczu u dziecka
Zakupy
Szukasz najlepszego nocnika dla dziecka? Sprawdź nasz ranking!
Współpraca reklamowa
Kobieta czyta książkę
Zakupy
Tej książce ufają miliony rodziców! Czy masz ją na półce?
Współpraca reklamowa
łojotokowe zapalenie skóry
Pielęgnacja
Test zakończony sukcesem! 99% osób poleca te kosmetyki
Współpraca reklamowa
Polecamy
Porady
kiedy nie można odliczyć ulgi na dziecko
Aktualności
Kiedy nie można odliczyć ulgi na dziecko? Przepisy w 2023
Ewa Janczak-Cwil
rekrutacja do szkół podstawowych
Aktualności
Rekrutacja do szkoły podstawowej 2023: zasady, zapisy. Kiedy zaczyna się nabór?
Ewa Janczak-Cwil
przedszkole integracyjne
Edukacja
Przedszkole integracyjne: co to jest, dla kogo? Program
Magdalena Drab
Rekrutacja do szkół średnich: jak wygląda, ważne terminy, obliczanie punktów
Aktualności
Rekrutacja do szkół średnich: kiedy składa się papiery do liceum? Kalendarz 2023
Luiza Słuszniak
Ile może zarobić dziecko, żeby nie stracić ulgi
Prawo i finanse
Ile może zarobić dziecko, żeby nie stracić ulgi – aktualne przepisy
Ewa Janczak-Cwil
Wielki Post: co to jest, ile trwa, historia, symbole
Święta i uroczystości
Wielki Post: ile trwa, historia, symbole, jak się go obchodzi? Kiedy się zaczyna i kończy w 2023 roku?
Luiza Słuszniak
Rekolekcje wielkopostne: co to jest, ile trwają, co mają na celu
Święta i uroczystości
Rekolekcje wielkopostne: co to jest, ile trwają, co mają na celu i czy są obowiązkowe
Luiza Słuszniak
kiedy wakacje
Aktualności
Kiedy wakacje w 2023 roku – początek i zakończenie, jak planować letni wypoczynek?
Ewa Janczak-Cwil
Opieka nad żoną po porodzie
Prawo i finanse
Opieka nad żoną po porodzie 2023: kto ma prawo do zwolnienia i na jak długo?
Joanna Biegaj
Czy alimenty wlicza się do dochodu
Prawo i finanse
Czy alimenty wlicza się do dochodu: czy liczą się do zasiłku rodzinnego i do kredytu?
Milena Oszczepalińska
Nabór elektroniczny do szkół i przedszkoli 2023
Uczeń
Nabór elektroniczny do szkół i przedszkoli 2023
Luiza Słuszniak
ospa u dziecka a wychodzenie na dwór
Zdrowie
Ospa u dziecka a wychodzenie na dwór: jak długo będziecie w domu? Czy podczas ospy można wychodzić?
Milena Oszczepalińska
Pewniaki na egzamin ósmoklasisty z języka polskiego
Język polski
Pewniaki na egzaminie ósmoklasisty: co warto powtórzyć przed egzaminem z języka polskiego?
Luiza Słuszniak
AMR, schemat żywienia niemowląt
Dieta
Schemat żywienia niemowląt: aktualne zalecenia 2023
Magdalena Drab
olej z wiesiołka
Starania o dziecko
Olej z wiesiołka na płodność: czy pomaga zajść w ciążę?
Magdalena Drab
poród w szpitalu
Poród naturalny
Chwyt Kristellera – co to jest, jak wygląda, czym grozi i czy to legalne?
Luiza Słuszniak
Edukacja
Rodzaje przedszkoli: poznaj typy przedszkoli, by wiedzieć, które będzie najlepsze dla twojego dziecka
Luiza Słuszniak
Egzamin ósmoklasisty 2022  z języka polskiego. Zakres materiału
Uczeń
Egzamin ósmoklasisty 2023 z języka polskiego: co trzeba umieć, zakres materiału
Luiza Słuszniak