fot. attic24.typepad.com

Niesamowity wieniec wielkanocny z włóczki

Kolory jak z bajki, kwiatki, pisanki, a nawet ptaszek - ten wielkanocny wieniec z włóczki wymagał wielu godzin pracy, ale efekt jest oszałamiający. Zobaczcie, w jaki sposób można zrobić taką wielkanocną ozdobę.
Beata Turska
fot. attic24.typepad.com
Ozdoby wielkanocne mogą być mniej lub bardziej pracochłonne. Ten bajecznie kolorowy wielkanocny wieniec z włóczki na pewno nie należy do takich, które da się zrobić od ręki, jednak efekt jest fantastyczny.

Zobacz także: Wielkanoc last minute - niebanalne i łatwe do zrobienia ozdoby wielkanocne

Zrobiony na szydełku wielkanocny wieniec jest dziełem Lucy - autorki  poświęconego szydełkowaniu bloga attic24.typepad.com. Lucy  mieszka w Anglii i jest szczęśliwą mamą trójki dzieci. Kocha szydełkowanie, jednak przyznaje, że odetchnęła z ulgą, gdy dokończyła swój projekt - był bardzo, ale to bardzo pracochłonny.  Na swoim blogu zamieściła zdjęcia z poszczególnych etapów pracy. Oto kilka z nich.

Najpierw Lucy zrobiła na szydełku coś w rodzaju kolorowego szalika. Naciągnęła go na styropianowe koło i zszyła.Zobacz także: Podstawy szydełkowania - słupki i półsłupki

Potem zrobiła ma szydełku ozdoby: pompony i kwiatkiZrobiła także szydełkowego ptaszka.Wszystkie elementy przyszyła do koła, a gotowy wieniec ozdobiła piórkami i malowanymi,  drewnianymi pisankami.Efekt jest oszałamiający. Wielkanocny wieniec Lucy spodobał się wielu osobom. Na Facebooku  (strona www.facebook.com/Attic24 "polubiło" go do czwartku prawie 12 tysięcy 400 osób, a zamieszczone tam zdjęcie udostępniono ponad 3 i pół tysiąca razy.  Gratulujemy, Lucy!

Obejrzyj FILM: Najfajniejsze ozdoby zrobione na szydełku
Redakcja poleca: Szablon zająca wielkanocnego i przepis na piękną girlandę z papieru [WIDEO]
Nie masz pomysłu jak przystroić dom na święta? Zrób z dzieckiem łańcuch wielkanocny, którego motywem przewodnim będzie wielkanocny zając - szablon zająca do druku i instrukcja na filmie pozwolą ci stworzyć niepowtarzalną dekorację.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy