Pawlikowska puzzle
fot. materiały prasowe

Baw się i ucz z Beatą Pawlikowską

Podróżuj po najdalszych zakątkach świata, baw się i ucz, nie wychodząc z domu. Jak? Grając w memory przygotowane przez Beatę Pawlikowską.
Pawlikowska puzzle
fot. materiały prasowe
Za oknem szaro, buro i zimno, a ty marzysz o dalekich podróżach po ciepłych krajach? Teraz możesz zwiedzić najdalsze zakątki świata razem z dzieckiem, nie wychodząc z domu. Jak to możliwe? Wystarczy zagrać w memory z nowej serii podróżniczej Beaty Pawlikowskiej.
Podróżniczka przygotowała zupełnie nowy projekt – autorską kolekcję puzzli i edukacyjnych gier memory.  Pozwolą one w wartościowy sposób spędzić czas z rodziną oraz poprzez zabawę uczyć się o najbardziej egzotycznych miejscach na Ziemi. Autorką wszystkich zdjęć zamieszczonych w kolekcji jest Beata Pawlikowska. 

Puzzle w pięciu wzorach są dostępne na rynku od 21 października, a cztery edukacyjne gry memory – ukażą się 18 listopada.

Beata Pawlikowska zaprasza w podróż

Beata Pawlikowska o swoich podróżach dookoła świata opowiada w książkach i fotoreportażach. Teraz prezentuje autorskie memory. Memory to popularna gra, polegająca na odnajdywaniu par takich samych kart. Gracz odsłania 2 karty – jeśli są identyczne, zostaną one zdjęte z planszy, jeśli nie, karty będą odwrócone z powrotem. Edukacyjna gra memory przygotowana przez Beatę Pawlikowską jest dostępna w czterech kategoriach: Cuda Świata, Smaki Świata, Owoce Świata, Język Angielski.

Celem gracza jest zdjęcie wszystkich 24 par kart przy możliwie najmniejszej liczbie prób. Memory Beaty Pawlikowskiej nie tylko ćwiczą pamięć i koncentrację, ale rozwijają też umiejętności językowe i wiedzę o świecie. Gra dostarczy dużo zabawy i ciekawych wiadomości całej rodzinie. Jest odpowiednia dla dzieci w wieku już od trzech lat.

Puzzle podróżnicze pozwolą całej rodzinie przenieść się w najdalsze zakątki naszej planety. Wystarczy ułożyć 60 elementów, by odkryć niezwykłą fotografię wykonaną przez Beatę Pawlikowską podczas jednej z jej licznych wypraw. Na dzieci i rodziców czekają następujące wzory: Brazylia – Popołudnie w dżungli amazońskiej; Indie – Na ulicach starej części Varanasi; Japonia – Śnieżne małpy w Jigokudani; Kambodża – Opiekun słoni w Angkor Vat; Peru – Andyjskie lamy w wełnianych czapeczkach.

Puzzle są odpowiednie dla dzieci od trzeciego roku życia. Ich układanie pomaga rozwijać wyobraźnię przestrzenną, sprawność manualną i cierpliwość. Barwne i atrakcyjne wizualnie zdjęcia przyciągają uwagę, wzbudzają ciekawość i zachęcają do zabawy zarówno dzieci, jak i dorosłych. Ułożone puzzle można umieścić w ramce i stworzyć galerię pięciu fotografii z różnych miejsc świata, idealną do dziecięcego pokoju.

A w który zakątek świata wy się wybierzecie?
Puzzle i memory możesz kupić na HitSalonik.pl
Redakcja poleca: Rozwój zmysłów dziecka - dlaczego zajęcia ogólnorozwojowe to dobry pomysł? Film
Zmysły dziecka rozwijają się od pierwszego dnia życia. Rodzice mogą wspierać ten rozwój zapisując dziecko na zajęcia lub sami. Jak to zrobić, podpowiada instruktorka Baby's Academy by Egurrola.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy