Ojciec wysypał alimenty na ulicę
fot. Facebook

Ojciec wysypał alimenty na ulicę. Takiej reakcji córki się nie spodziewał!

Pewien ojciec postanowił upokorzyć córkę, dostarczając jej alimenty w dość nietypowy sposób: monety o najmniejszym nominale wysypał na ulicę pod jej domem. Zraniona dziewczynka wpadła jednak na pomysł, by tę przykrą sytuację zmienić w coś dobrego. O jej zachowaniu zrobiło się głośno!
Magdalena Drab
Ojciec wysypał alimenty na ulicę
fot. Facebook
Ojciec nastolatki z USA zapłacił ostatnią ratę alimentów, przywożąc górę monet ciężarówką pod dom byłej żony i córki. Zapewne chciał w ten sposób pokazać, jak bardzo cieszy go fakt, że nie będzie już musiał utrzymywać swojego dziecka – dziewczynka obchodziła właśnie 18. urodziny. Nie mógł jednak przewidzieć, jak zareaguje na to córka.

Zapłacił alimenty, wysypując monety na ulicę

Avery Sanford mieszka wraz z mamą i siostrą. Ojciec zostawił rodzinę i został zobowiązany do płacenia alimentów. Robił to jednak niechętnie, czemu dał wyraz, dostarczając ostatnią ratę świadczenia. W dniu swoich 18. urodzin dziewczynka usłyszała dziwne dźwięki pod domem, a kiedy wyjrzała przez okno, zobaczyła przyczepę, z której jej ojciec wysypywał drobne monety. 800 dolarów w centach zostawił na chodniku. Zapytany przez matkę Avery, co robi, miał tylko krzyknąć: „To twoje ostatnie alimenty!”.
 

Avery wraz z mamą, choć mocno zranione, wymyśliły sposób, by z tego wydarzenia wyniknęło coś dobrego. Zdecydowały się przekazać całą sumę alimentów fundacji pomagającej dzieciom i kobietom – ofiarom przemocy domowej i wykorzystywania seksualnego. Dzięki temu datkowi i nagłośnieniu sprawy przez media fundacja otrzymała już tysiące dolarów od innych darczyńców!

„Przekazując te pieniądze potrzebującym mamom i dzieciom, czuję, że uda się przekuć tę sytuację w pozytywną” – tłumaczyła nastolatka telewizji wtvr.com. I dodała: „Ojciec chciał zawstydzić moją mamę, mnie i moją siostrę. To przykre, gdy rodzice robią takie rzeczy. Nieważne, czy jesteś dzieckiem, czy dorosłym. Działania rodziców zawsze mają na ciebie wpływ”.

Dziewczyna postanowiła, że nie będzie utrzymywać kontaktu z ojcem.

Zobacz też:
Redakcja poleca: Lampion z dyni: jak go zrobić krok po kroku? [WIDEO]
Lampion z dyni to jedna z tradycji na Halloween. Gotowy lampion może zdobić dom przez całą jesień, a nie tylko w święto duchów. Podpowiadamy, jak go zrobić w kilku prostych krokach (i co zrobić, żeby przetrwał dłużej!). Jego wykonanie naprawdę nie jest trudne!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy