Promocja na pieluchy Pampers w Biedronce
fot. AdobeStock

Takiej promocji na Pampersy dawno nie było!

Od dziś w popularnym dyskoncie możecie kupić pieluszki dla dziecka w bardzo atrakcyjnych cenach. Nie przegapcie okazji!
Milena Oszczepalińska
Promocja na pieluchy Pampers w Biedronce
fot. AdobeStock
Wszyscy dobrze wiemy, jak dużo pieluch jednorazowych zużywają maluchy i jak dużą cześć domowego budżetu trzeba na nie przeznaczać w każdym miesiącu. Od dziś możecie kupić w Biedronce pieluszki marki Pampers w bardzo atrakcyjnych cenach, dzięki czemu sporo zaoszczędzicie. Takiej promocji nie było już dawno!

Pieluszki Pampers Active Baby w obniżonej cenie

Pampersy to jedne z najczęściej wybieranych przez rodziców pieluch jednorazowych. Na rynku znajdują się oczywiście również tańsze odpowiedniki, jednak ich jakość jest nieporównywalna. Robiąc zakupy w tym tygodniu w Biedronce, możecie zaopatrzyć się w te niezbędne niemowlęce akcesoria za naprawdę nieduże pieniądze. W sprzedaży dostępne są różne rozmiary pieluch Pampers Active Baby, wszystkie w promocyjnej cenie 46,99 zł za opakowanie (44,99 z kartą Biedronka). Liczba pieluch w opakowaniu jest różna w zależności od rozmiaru i wynosi:
  • 90 sztuk w rozmiarze 3;
  • 76 sztuk w rozmiarze 4;
  • 64 sztuk w rozmiarze 5;
  • 56 sztuk w rozmiarze 6.
Redakcja poleca: Twoje prawa na porodówce [LIVECZAT Z EKSPERTEM]
Czym jest i jak przygotować plan porodu? Co to są standardy okołoporodowe i dlaczego są takie ważne? O tych kwestiach mówiła w liveczacie na profilu facebookowym Mamo, To Ja Joanna Pietrusiewicz z Fundacji „Rodzić po ludzku”.

Pampers New Baby Dry – idealne dla najmłodszych

Dla maluszków noszących pieluszki w rozmiarze 2 popularny dyskont oferuje produkt Pampers New Baby Dry. Opakowanie zawierające 100 sztuk kosztuje po obniżce jedyne 38,99 zł (36,99 dla posiadaczy karty Biedronka). W przeliczeniu na sztuki to wychodzi 0,39 zł (0,37) za pieluszkę. W gazetce czytamy jednak, że ta świetna oferta na pieluszki Pampers New Baby Dry dostępna będzie jedynie w wybranych sklepach, a nie we wszystkich Biedronkach w Polsce.

Jeśli zatem nie chcecie iść do dyskontu na darmo i czuć rozczarowania, że akurat u was promocja nie obowiązuje, możecie kupić potrzebne pieluszki w internecie.
Źródło: biedronka.pl [content:0_27156,0_27132,0_25486,8_1789:ECVideo]  
Doładuj
Przeładuj