Rafał Mroczek walczy o opiekę nad dzieckiem
fot. instagram/rafalmroczek

Rafał Mroczek walczy o opiekę nad córką: „chcę uczestniczyć w jej życiu na tych samych prawach, co jej mama”

Rafał Mroczek rozstał się ze swoją partnerką, nie zamierza jednak rezygnować z opieki nad dzieckiem. Chce mieć takie same prawa, jak mama jego córki.
Joanna  Biegaj
Rafał Mroczek walczy o opiekę nad dzieckiem
fot. instagram/rafalmroczek
Rafał Mroczek rozstał się ze swoją partnerką i teraz, podobnie jak serialowy Paweł, którego gra w „M jak miłość”, jest samotnym ojcem. Dzieli się ze swoją byłą partnerką opieką nad córką.

Szczere wyznanie

Rafał na swoim Instagramie jakiś czas temu wyznał, że niestety nie udało się uratować jego związku. Zapewnił jednak, że dobro dziecka jest dla niego najważniejsze i nie chce być „weekendowym tatą” – pragnie uczestniczyć w życiu córki, tak samo jak jej mama.

„Prawdą jest, że pomimo wielu prób i profesjonalnej pomocy nie udało się uratować związku z moją partnerką. Kocham mają córkę ponad wszystko i chcę uczestniczyć w jej życiu na tych samych prawach, co jej mama. Dobro mojej córki jest dla mnie celem najwyższym”– oświadczył we wrześniu 2019 roku.
Redakcja poleca: Otylia Jędrzejczak została mamą [WIDEO]
Była pływaczka - mistrzyni olimpijska - urodziła swoją pierwszą córeczkę.

Dobry ojciec

Rafał wrzuca do sieci zdjęcia z córeczką – z wakacji, wspólnych spacerów lub zabaw. Widać, że stara się być dobrym ojcem i poświęca czas dziecku. Jedno ze zdjęć opisał słowami, które chwytają za serce.

„Najpiękniejszy dar – ojcem być. Jak zachować odpowiednie proporcje w wychowaniu dziecka, jak odpuścić swoje, odkrywając ich potencjał? Jak być konsekwentnym, ale rozumieć pragnienia i emocje chwili. Jak zarażać, pokazywać, kształcić? Ciągle się tego uczę”.

Źódło: Instagram

Zobacz także: 
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy