rodzice nagrali opiekunkę
fot. Adobe Stock

Rodzice nagrali opiekunkę. Byli w szoku, gdy zobaczyli nagranie!

Gdy dwuletnia dziewczynka zaczęła się dziwnie zachowywać, rodzice nabrali podejrzeń i zamontowali w domu kamerę. Nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli na nagraniu, i od razu zwolnili opiekunkę!
Magdalena Drab
rodzice nagrali opiekunkę
fot. Adobe Stock
Rodzice dwulatki z Ohio (USA) przeżyli szok, gdy odkryli, co robi niania z dzieckiem podczas ich nieobecności. Wszystko nagrała ukryta kamera, opiekunce grozi kara więzienia.

Rodzice nagrali nianię ukrytą kamerą

Do zamontowania ukrytej kamery skłoniło rodziców niepokojące zachowanie ich dwuletniej córki. Dziewczynka przestała płakać, a przy każdej próbie przytulenia zasłaniała twarz dłońmi. Dzieckiem od niedawna zajmowała się 21-letnia niania. Rodzice postanowili więc sprawdzić, co się dzieje w domu, gdy oni wychodzą do pracy.

Nagranie rozwiało wszelkie wątpliwości: zszokowani rodzice zobaczyli, jak faktycznie wyglądała „opieka” nad ich dzieckiem. Kamera nagrała, jak niania bawi się swoim telefonem, a gdy dziecko próbuje spojrzeć na ekran, kobieta uderza je w twarz! 
Opiekunka została natychmiast zwolniona z pracy, a rodzice dziewczynki oskarżyli ją o stosowanie przemocy wobec dziecka.

Ta bulwersująca sprawa pokazuje, jak ważne jest dokładne weryfikowanie osób zatrudnianych do opieki nad dziećmi. Najbezpieczniej korzystać ze sprawdzonych baz opiekunek, jak np. niania.pl.

Zobacz też:
Redakcja poleca: Szukam niani - ustawa żłobkowa - film
1 października 2011r., weszła w życie ustawa żłobkowa. Zobacz jak możesz zatrudnić nianię na umowę.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy