Małgorzata Socha
fot. Instagram/@malgosia_socha

Socha pochwaliła się nową umiejętnością. Ten gadżet przyda się każdej mamie! [FOTO]

Aktorka pokazała zdjęcie z synkiem. Internautki są zachwycone wyglądem kwitnącej mamy!
Dominika Bielas
Małgorzata Socha
fot. Instagram/@malgosia_socha
Małgosia Socha niedawno została mamą po raz trzeci. Do 5-letniej Zosi i 1,5-rocznej Basi dołączył miesiąc temu Staś. Choć mama chroni prywatność swoich pociech, to ostatnio pokazała zdjęcia najmłodszego dziecka. Na instagramowej fotografii widać zadowoloną Sochę i małego Stasia wtulonego w mamę. Aktorce zdecydowanie służy macierzyństwo. Nie umknęło to uwadze internautek, które zaczęły komplementować Sochę. Fanki zwróciły uwagę także na jeden bardzo przydatny gadżet.

Zamotana mama

Wśród komplementów pod adresem Sochy pojawiło się także wiele pozytywnych komentarzy dotyczący noszenia dziecka w chuście. "Jak to mówią - do trzech razy sztuka - w końcu udało mi się odpalić chustę. Co za odkrycie - mam dwie wolne ręce! Brawo ja!" - aktorka napisała na swoim profilu.
Noszenie dziecka w chuście jest nie tylko modne, ale i wygodne. To idealne rozwiązanie na długą wycieczkę, szybki wypad do sklepu, czy spacer w parku. Wiele mam także z chęcią korzysta z chusty w domu. Koleżanka np.odkurza z dzieckiem na plecach, bo córeczka panicznie boi się odkurzacza, i ona chwali sobie gotowanie ze śpiącą pociechą na plecach. Rozwiązanie to noszącemu zapewniają wygodę, a noszonemu dziecku – bliskość mamy i taty.
Redakcja poleca: Przyspieszenie porodu: jak naturalnie przyspieszyć poród?
Żeby naturalnie przyspieszyć poród, należy zrobić to w sposób bezpieczny zarówno dla ciężarnej, jak i dziecka. Wśród sprawdzonych metod na przyspieszenie porodu po terminie są m.in. spacer, masaż brodawek i piersi czy stosunek seksualny.

Wymyślny wynalazek?

Wiele osób uważa, że chusta to jakieś nowoczesne dziwactwo, czy chwilowy trend, tymczasem dzieci w chustach są noszone od wieków. Co więcej, w Meksyku, Peru, Indonezji, Afryce czy Azji mamy korzystają praktycznie tylko z chust, szmat i płacht. A wózek? Choć mogłoby się wydawać, że to najczęstszy środek lokomocji dla maluszków, to w rzeczywistości jest to bardzo współczesny wynalazek, który w Polsce był dostępny dopiero pod koniec XIX wieku. .
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @malgosia_socha


Chusty możemy używać od pierwszych dni życia maluszka. Nie ma znaczenia ani wiek, ani to, czy dziecko potrafi samodzielnie siadać. Wiązania chusty można uczyć się z internetu, ale należy pamiętać, że w przypadku chust diabeł tkwi w szczegółach i lepiej zobaczyć, jak robi się to prawidłowo, żeby nie zrobić krzywdy dziecku. Warto więc wybrać się do doradcy chustowego jeszcze w ciąży.

Rodzaje chust do noszenia niemowląt

Wybór odpowiedniej chusty może nie być zbyt prosty, zwłaszcza dla rodzica, który do tej pory nie miał do czynienia z chustonoszeniem. W sklepach można znaleźć:
  • chusty elastyczne,
  • chusty kółkowe,
  • chusty tkane.
[content:0_21622,0_17594,1_3693,8_256:ECVideo] Chusty różnią się między sobą rodzajem materiału, długością i sposobem ich zakładania. Nie wszystkie też nadają się dla niemowląt w każdym wieku. Musisz sama zdecydować, które rozwiązanie będzie najwygodniejsze dla ciebie i twojego maluszka.

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 4 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy