GRY
 
 

Uskrzydlasz, czy tłamsisz swoje dziecko? Zobacz na filmie jaką przyszłość mu zafundujesz

Czy twoje dziecko rozwinie w życiu skrzydła, czy będzie zakompleksionym i zestresowanym dorosłym w dużej mierze zależy od Ciebie. Zobacz dlaczego?

Dziecko, skrzydła, samolot, marzenia
fot. Fotolia
Fundacja "Rodzice Przyszłości" zrobiła naszym zdaniem naprawdę dobrą robotę produkując film w ramach kampanii społecznej pod hasłem:  "Kiedyś Twoje dziecko rozwinie skrzydła. Od Ciebie zależy, czy będzie latać". Film opowiada o tym, jakie emocje serwujemy dzieciom na co dzień i jaki to będzie miało wpływ na to, jak sobie dalej poradzi w życiu.   Film roznosi się po sieci - prawie pół miliona wyświetleń - i zbiera wiele pozytywnych komentarzy: " Na filmie zobaczyłam siebie". "Świetne". "Warto obejrzeć, by być lepszym rodzicem".  Kto z nas czasem nie zirytuje się, gdy maluch ociąga się niemiłosiernie, gdy zakłada byty, czy je śniadanie a ty spieszysz się na spotkanie, albo do pracy. I nie chodzi o to, że jesteś złą mamaą, bo masz taką emocję w sobie. Ważne, co dalej z tym zrobisz, jak się zachowasz. Dlatego warto obejrzeć film i przypominać go sobie w sytuacji, kiedy masz ochotę wybuchnąć na dziecko...

Obejrzyj film:
 
Kiedyś Twoje dziecko rozwinie skrzydła. Od Ciebie zależy czy b...

Bardzo dobra kampania społeczna Fundacji "Rodzice przyszłości". Każdemu zdarza się stosować przemoc emocjonalną i to zupełnie nieświadomie. Dlatego to powinien zobaczyć każdy rodzic, wychowawca, nauczyciel. Warto obejrzeć i podać dalej!

Posted by Łukasz Paweł Kołton on 12 sierpnia 2015

I jak wam się podobał film?

Co myślicie o tej kampanii? Daje do myślenia?

Polecamy: Time - out metoda wychowawcza, czy kara dla dziecka?
Redakcja poleca: Dlaczego ważne jest nazywanie emocji u dziecka - obejrzyj film
Jak nauczyć dziecko nazywania emocji i radzenia sobie z ich okazywaniem? Zobacz porady psychologa dziecięcego
Doładuj
Przeładuj