Weronika Rosati
fot. Instagram/weronikarosati

Weronika Rosati wychowuje córkę bezstresowo: „Wszyscy uważają, że dałam jej sobie wejść na głowę”

Weronika Rosati zdecydowała się przyjąć model wychowania bezstresowego. Młoda mama uważa, że dziewczynka jeszcze wiele nacierpi się w życiu. Mała Eli kaprysi jednak nawet w sytuacji, gdy jest niemodnie ubrana...
Joanna  Biegaj
Weronika Rosati
fot. Instagram/weronikarosati
Weronika Rosati jest mamą trzyletniej Elizabeth. Aktorka zdradziła, w jaki sposób wychowuje swoją córkę. Weronika zdecydowanie stawia na wychowanie bezstresowe, ponieważ wychodzi z założenia, że „trzylatka jeszcze się w życiu nacierpi”.

Wychowanie bezstresowe

Aktorka opowiedziała, w jaki sposób wychowuje swoje dziecko: „Przede wszystkim wychowuję Elę bezstresowo. Wszyscy uważają, że dałam jej sobie wejść na głowę, ale ja myślę, że w życiu czeka ją jeszcze wiele trudnych momentów. Chcę, by miała cudowne dzieciństwo, pełne miłości i beztroski. Chcę jej dać poczucie, że jest kochana”.
Redakcja poleca: Czy to prawda, że wnuki kocha się bardziej niż własne dzieci?
Często słyszy się, że dziadkowie bardziej kochają wnuki niż własne dzieci. To zastanawiające, że dziadkowie, którzy w młodości byli surowi dla swoich dzieci, dla wnuków są pobłażliwi i rozpieszczają je do granic możliwości. Z czego może wynikać tak inne podejście do pociech?

Wszędzie razem

Weronika zabiera swoją córeczkę ze sobą prawie wszędzie. Wyjątkiem są jedynie plany zdjęciowe, które odbywają się bardzo wcześnie rano lub w nocy. „Moim zadaniem jest sprawić, by miała poczucie, że jest kochana ponad wszystko. Wiem, jak wielkie daje to poczucie własnej wartości” - powiedziała Weronika.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hello weekend ❤️ a wy jakie macie plany?

Post udostępniony przez Weronika Rosati (@weronikarosati)

Awantura o śpioszki

Rok temu Weronika opowiadała, że mała Eli kłóci się i kaprysi, gdy jest niemodnie ubrana: „Ona jest bardzo kobieca, jest też elegantką. Potrafi się awanturować, że w śpioszkach wynoszę ją z domu, a jak ma na sobie sukienkę, to jest przeszczęśliwa. Czapkę zdziera z siebie z impetem, ale kapelusz jest ok”.

Źródło: pudelek.pl

Zobacz także
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy