zaproszenie na dzień babci i dziadka
fot. Adobe Stock

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka – wzory

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka to dobry sposób, żeby poinformować o uroczystości w przedszkolu lub żłobku. Wydrukuj i zrób zaproszenie według wzoru – to łatwe!
Karolina Stępniewska
zaproszenie na dzień babci i dziadka
fot. Adobe Stock
Wręcz zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka odpowiednio wcześnie, żeby dziadkowie twojego dziecka na pewno pojawili się na przedstawieniu w przedszkolu lub żłobku. To ważna uroczystość nie tylko dla nich, ale i dla dziecka. Nie musisz kupować gotowych zaproszeń lub czekać, aż dziecko przyniesie je z przedszkola – możesz wydrukować gotowy wzór zaproszenia dla babci i dziadka.

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka

W zaproszeniu na przedstawienie lub występ z okazji Dnia Babci i Dziadka podaj miejsce, datę i godzinę, o której się ono odbędzie. Możesz też napisać krótki wierszyk o babci i dziadku. Do zrobienia zaproszenia potrzebne będą:
  • drukarka
  • kolorowy blok techniczny
  • klej
  • mazaki
Możesz wydrukować gotowe zaproszenie lub pomóc dziecku wykonać je samodzielnie – na wzór laurki dla babci i dziadka. Może wręczycie je dziadkom wraz ze specjalnie na tę okazję upieczonym ciastem dla babci i dziadka?
Redakcja poleca: Szczęśliwa i bez stresu w czasie ciąży Jak o to zadbać? [WIDEO]
Czy można coś zrobić, by przeżyć ciążę w czasach pandemii bez lęku? Tak. W ramach akcji Szczęśliwa ciąża z Mamo, To Ja podpowiadamy, co możesz zrobić, by zmniejszyć poziom odczuwanego stresu.

Zaproszenia na Dzień Babci i Dziadka: wzory

Wybierz jeden z poniższych wzorów zaproszenia dla babci i dziadka i wydrukuj w kolorze. Następnie wytnij je i naklej na kolorową kartkę bloku technicznego – w ten sposób będzie trwalsze. Możesz też wydrukować je od razu na grubszym papierze. Mazakami napisz treść na zaproszeniu. Kliknij wybrany wzór zaproszenia na Dzień Dziadka i Babci, żeby je wydrukować:
 

Zaproszenie na Dzień babci i Dziadka – wzór 1

zaproszenie na dzień babci i dziadka wzór 1

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka – wzór 2

zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka wzór 2

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka – wzór 3

zaproszenie na Dzień babci i Dziadka wzór 3

Zaproszenie na Dzień babci i Dziadka – wzór 4

zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka wzór 4

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy