zaproszenie na dzień babci i dziadka
fot. Adobe Stock

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka – wzory

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka to dobry sposób, żeby poinformować o uroczystości w przedszkolu lub żłobku. Wydrukuj i zrób zaproszenie według wzoru – to łatwe!
Karolina Stępniewska
zaproszenie na dzień babci i dziadka
fot. Adobe Stock
Wręcz zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka odpowiednio wcześnie, żeby dziadkowie twojego dziecka na pewno pojawili się na przedstawieniu w przedszkolu lub żłobku. To ważna uroczystość nie tylko dla nich, ale i dla dziecka. Nie musisz kupować gotowych zaproszeń lub czekać, aż dziecko przyniesie je z przedszkola – możesz wydrukować gotowy wzór zaproszenia dla babci i dziadka.

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka

W zaproszeniu na przedstawienie lub występ z okazji Dnia Babci i Dziadka podaj miejsce, datę i godzinę, o której się ono odbędzie. Możesz też napisać krótki wierszyk o babci i dziadku. Do zrobienia zaproszenia potrzebne będą:
  • drukarka
  • kolorowy blok techniczny
  • klej
  • mazaki
Możesz wydrukować gotowe zaproszenie lub pomóc dziecku wykonać je samodzielnie – na wzór laurki dla babci i dziadka. Może wręczycie je dziadkom wraz ze specjalnie na tę okazję upieczonym ciastem dla babci i dziadka?
Redakcja poleca: Jak zrobić kotylion z papieru: łatwa instrukcja DIY
Kotylion to obowiązkowa ozdoba na Święto Niepodległości. Aby zrobić kotylion, potrzebujesz jedynie kawałka papieru, papierowej papilotki do ciastka i wydrukowanego na kartce orzełka, którego szablon znajdziesz na naszej stronie. Taki kotylion narodowy to proste zadanie. Dzięki naszej instrukcji szykowanie ozdób na 11 listopada stanie się niezłą frajdą. Podpowiadamy, jak zrobić prosty i efektowny kotylion z papieru.

Zaproszenia na Dzień Babci i Dziadka: wzory

Wybierz jeden z poniższych wzorów zaproszenia dla babci i dziadka i wydrukuj w kolorze. Następnie wytnij je i naklej na kolorową kartkę bloku technicznego – w ten sposób będzie trwalsze. Możesz też wydrukować je od razu na grubszym papierze. Mazakami napisz treść na zaproszeniu. Kliknij wybrany wzór zaproszenia na Dzień Dziadka i Babci, żeby je wydrukować:
 

Zaproszenie na Dzień babci i Dziadka – wzór 1

zaproszenie na dzień babci i dziadka wzór 1

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka – wzór 2

zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka wzór 2

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka – wzór 3

zaproszenie na Dzień babci i Dziadka wzór 3

Zaproszenie na Dzień babci i Dziadka – wzór 4

zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka wzór 4

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy