roliniczka odlicza ostanie dni do porodu
fot. screen/Instagram ania.bardowska

Bardowska pochwaliła się nowym gadżetem dla dziecka. Przyda się każdej mamie!

Wielu rodziców podziela jej zdanie i jest zachwyconych, że dbając o bliskość mogą... mieć wolne ręce.
Dominika Bielas
roliniczka odlicza ostanie dni do porodu
fot. screen/Instagram ania.bardowska
Anna Bardowska znana z programu „Rolnik szuka żony” niedawno została mamą, a jej fanki bacznie obserwują na Instagrmaie i YouTubie, co u niej słychać. Bardowska ostatnio pochwaliła się nowym gadżetem, a także nową umiejętnością.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ania Bardowska (@ania.bardowska)

"Mama przeszkolona, Liwia spokojna i zadowolona. Przydadzą mi się wolne ręce, tym bardziej, że Grzesiek jutro wyjeżdża na targi rolnicze. Dziękuję Kasiu za fachowe rady i miło spędzony czas. Jak to fajnie spotkać koleżankę ze studiów po 7 latach🙂." - napisała Ania Bardowska na Instagramie, pod zdjęciem z córeczką.

Dlaczego warto kupic chustę?

Dziś widok rodzica noszącego dziecko w chuście nikogo nie dziwi, choć jeszcze kilkanaście lat temu w Polsce była to rzadkość. Wtedy myślano, że najlepszym i najbezpieczniejszym dla dziecka miejscem jest wózek. Tymczasem, zanim wózek na dobre zagościł w polskich domach, mamy nosiły dzieci chustach, szmatach, płachtach, chycach (w zależności od regionu). Niemowlęta w ten sposób także noszone są od wieków wielu regionach Afryki, Azji, Meksyku czy Peru.

Noszenie dziecka w chuście ma długą listę zalet, dlatego staje się coraz popularniejsze.Dzięki tej metodzie dziecko ma bliski kontakt z rodzicem, a co za tym idzie poczucie bezpieczeństwa i komfortu (materiały, z których wykonane są chusty, dopasowują się do kształtu dziecka, a przez to są dla niego wygodne). Do tego mama ma wolne ręce. Jednak, aby uniknąć błędów przy noszeniu dziecka w chuście, konieczny jest instruktaż i trening. Warto poszukać czy w okolicy nie ma warsztatów z doradcą chustonoszenia. Ekspert pokaże, jak to robić bezpiecznie.

Zobacz także:
Redakcja poleca: Jak układać niemowlaka do odbicia?
Zobacz, jak prawidłowo układać dziecko po karmieniu, żeby bezpiecznie mu się odbiło.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy