ebooki dla dzieci za darmo
fot. Adobe Stock

Dla dzieci za darmo: książki, ebooki, audiobooki - specjalne oferty na czas kwarantanny

Jak zająć dziecko w domu, żeby czas kwarantanny mijał przyjemnie i mądrze? Z pomocą przybywają audiobooki, ebooki, książki - wsyztsko w internecie i to za darmo dla dzieci! #zostanwdomu
Karolina Stępniewska
ebooki dla dzieci za darmo
fot. Adobe Stock
Audiobooki pozwalają dziecku przenieść się w świat wyobraźni, podobnie jak ebooki, książki czy teatr. W ramach przymusowego siedzenia w domu i akcji #zostańwdomu, w internecie znajdziecie dostęp do literatury - za darmo lub za niewielką opłatą.

Audiobooki i ebooki dla dzieci (za darmo)

Sprawdźcie te darmowe oferty dla dzieci:
  • Empik Premium - przez 2 miesiące możecie korzystać z ponad 11 tysięcy audio- i ebooków, ze słuchowisk i podcastów całkiem za darmo. Potrzebna aplikacja Empik Go.
  • Na Legimi znajdziecie pakiety książek do przeczytania za darmo. Potrzebny czytnik.
  • Audioteka Klub - tu przez 14 dni możecie za darmo słuchać świetnych audiobooków dla dzieci, m.in. „Rozśmieszanki Usypianki” Danuty Wawiłow, „Dlaczego mleko jest białe? Historyjki dla ciekawskich dzieci” i wspaniałe „Niesamowite przygody 10 skarpetek” Justyny Bednarek.
  • Układ z Książką - codziennie o 12.00 ktoś poczyta wam książki. Raczej dla starszych, ale sprawdzajcie na bieżąco!
  • Wolne lektury - ksiązki dla dzieci do czytania w internecie. Za darmo.
  • Polona, czyli Cyfrowa Biblioteka Narodowa. Tu znajdziecie wiele książek do przeczytania za darmo.
  • Przecinek i Kropka - na Facebooku znani autorzy literatury dziecięcej czytają fragmenty swoich książek.
  • Storytel - przez miesiąc za darmo możecie słuchać świetnych audiobooków. Wybór książek do słuchania dla dzieci jest ogromny, naprawdę warto. 
Redakcja poleca: Jak przygotować dziecko do pójścia do przedszkola? [WIDEO]
Aby dobrze przygotować dziecko do pójścia do przedszkola, należy umożliwić mu wcześniejszy kontakt z innymi dziećmi oraz pozwolić na poznanie przedszkola, do którego będzie uczęszczało. Warto również czytać książki o przedszkolu dla dzieci, a także – o czym często rodzice zapominają – zadbać o swoje pozytywne nastawienie, to też ma duże znaczenie!

Promocje na książki, ebooki i audiobooki dla dzieci

Księgarnie internetowe przygotowały wiele promocji na książki i audiobooki. Większość oferuje ceny niższe o 45 procent. Ebooków w promocyjnych cenach szukaj na inverso, woblink, publio. Książki dla dzieci po obniżonych cenach kupisz np. na stronie empiku, merlin, bonito i hitsalonik. W tym ostatnim możesz też kupić czasopisma dla dzieci z ich ulubionymi bohaterami. Zamawianie przez internet w dobie koronawirusa może być bezpieczne, bo firmy wprowadziły odpowiednie procedury.

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy