Przy młodej niani dziecko się nie nudzi [WIDEO]

Energiczne, pełne pomysłów, z wiedzą – zachwala młode nianie Joanna Jakubiak, właścicielka agencji niań i autorka poradnika "Zaufana niania". Zobacz film, z którego dowiesz się, jakie korzyści płyną z zatrudnienia młodej dziewczyny do opieki nad dzieckiem.
W tym odcinku cyklu mamotoja.pl pt. "Zaufana niania", w którym Joanna Jakubiak, właścicielka agencji niań i autorka poradnika "Zaufana niania" udziela rad, jak znaleźć dobrą opiekunkę do dziecka zapytałyśmy o młodą nianię. Jakubiak jest entuzjastką zatrudniania młodych dziewczyn do opieki nad dziećmi. Jej zdaniem, mają one bardzo wiele atutów.

Młoda niania, czyli studentka

Młoda niania to najczęściej studentka studiów zaocznych, pedagogiki lub psychologii, ale także innych kierunków niezwiązanych z rozwojem dziecka. "Prawie zawsze są to studentki, które chcą pracować jako nianie do czasu skończenia studiów, a niektóre z nich wybierają sobie taką ścieżkę zawodową na długie lata" – mówi niania.

Znajdź idealną nianię dla dziecka na niania.pl

Cały czas zdobywa wiedzę

Opisuje młodą nianię jako osobę pełną energii i werwy, cały czas zdobywającą wiedzę na temat rozwoju dziecka i jego wychowywania. "To są dziewczyny, które pracę zdobywają umiejętnościami i wiedzą" – mówi Jakubiak. Przyznaje, że jest "wielką fanką" młodych niań, bo są to osoby z pomysłami. "Nie musimy martwić się o to, że nasze dziecko będzie się nudziło" – stwierdza niania. "Dziecko będzie miało zapełnioną każdą minutę dnia" – mówi.

Joanna Jakubiak jest nianią z wieloletnim doświadczeniem i właścicielką agencji niań "Zaufana niania". We współpracy z wydawnictwem Edipresse wydała książkę poradnik "Zaufana niania", w której w bardzo przystępny i dowcipny sposób pokazuje jak skutecznie znaleźć nianię dla naszego dziecka.

A wy jakie macie doświadczenia z zatrudnieniem niani? Czy bez obaw powierzałyście opiekę nad dzieckiem młodej kobiecie? Podzielcie się swoim doświadczeniem w komentarzach!

Zobacz też:
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Pielęgnacja niemowlaka

Zakupy dla niemowlaka