Siwiec skrytkowana za wakacje bez dziecka
fot. screen/Instagram nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec na wakacjach bez dziecka – „Nie mieści się do podręcznego" – stwierdziła

Modelka wypoczywa bez swojej 3-letniej córeczki, za co spotkała ją krytyka. Siwiec nie pozostała dłużna. Ależ ona ma cięty język!
Agnieszka Majchrzak
Siwiec skrytkowana za wakacje bez dziecka
fot. screen/Instagram nataliasiwiec.official
Natalia Siwiec opublikowała na Instagramie serię swoich zdjęć, na których możemy podziwiać nieskazitelną urodę i figurę modelki opalającej się na tarasie oraz przy basenie. Zmysłowe zdjęcia wygrzewającej się w słońcu Natalii nie spodobały się wszystkim fanom. Pojawiły się komentarze atakujące ją, że wypoczywa bez córeczki. Riposta modelki to mistrzostwo!

Siwiec wypoczywa bez Mii

Sądząc po opisie jednego ze zdjęć, powstało ono jakiś czas temu. Siwiec opublikowała je teraz, bo – jak napisała w opisie do zdjęcia – tęskni za słońcem. Trudno się temu dziwić – aura tegorocznego lipca jest mocno kapryśna i raczej mamy pochmurne i deszczowe lato niż typową wakacyjną pogodę.

Ale nie wszyscy tak odebrali post modelki. Wśród komentarzy pełnych zachwytów nad jej urodą pojawiło się zaskakująco złośliwe pytanie jednego z internautów:

„A małą ciężko było zabrać? – zapytał mężczyzna.

„Za ciężka już i nie mieści się do podręcznego" – błyskawicznie odpowiedziała Siwiec.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🖤I miss the sun🖤

Post udostępniony przez N🔺tH (@nataliasiwiec.official)

Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!

„Robisz w życiu coś innego oprócz leżenia?"

Na tym jednak nie koniec, bo zachęciło to jedną z internautek do dalszej krytyki. Zadała prowokacyjne pytanie o to, czym zajmuje się w życiu modelka. „Robisz w życiu coś innego oprócz leżenia?" – zapytała.

Siwiec nie musiała na to odpowiadać, bo właśnie jej zdjęcia na Instagramie są najlepszym dowodem na to, czym się zajmuje na co dzień. Natalia jest fotomodelką, a najnowsze jej foty pochodzą z kampanii dla jednej z firm jubilerskich specjalizujących się w biżuterii dla kobiet. Modelka jest jej ambasadorką.
 

Wakacje bez dziecka? Czemu nie!?

Natalia bardzo często wyjeżdża razem z córką, o czym z pewnością doskonale wiedzą fani śledzący jej profile społecznościowe. Jej dowcipna odpowiedź na krytykę spodobała się internautom. Zwrócili również uwagę, że „rodzicom też należą się wakacje".

Wakacje bez dziecka? Jak najbardziej, wy też tak uważacie?

Źródło: Instagram, wizaz.pl

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy