Lidl maseczki
fot. Adobe Stock

W Lidlu będą polskie wielorazowe maseczki! Chyba najtańsze na rynku

Od 30. kwietnia Lidl wprowadzi do sprzedaży maseczki produkowane przez polską firmę Adrian Fabryka Rajstop. Cena będzie bardzo atrakcyjna.
Ewa Janczak-Cwil
Lidl maseczki
fot. Adobe Stock
Maseczki będą czterowarstwowe, uszyte z poliamidowej tkaniny, która pozwala na przepływ powietrza. Materiał nie wywołuje alergii i jest delikatny w dotyku, co jest dość ważne dla osób, które muszą nosić maseczkę przez dłuższy czas – będzie mniej podrażniać skórę. Cena w LIDLu będzie wynosić 3,99 zł za sztukę.

Przedstawicielka firmy Adrian Fabryka Rajstop zapewniła, że dla producenta maseczek najważniejsze było to, aby maseczki były najwyższej jakości, skutecznie chroniły drogi oddechowe użytkowników, a przy tym były komfortowe.
Z kolei szefowa komunikacji LIDLa podkreśliła, że współpraca z polskimi producentami jest w czasach epidemii koronawirusa dla marki ważna – LIDL chce ich wspierać, dlatego cieszy, że udało się nawiązać biznesowe relacje z Adrian Fabryka Rajstop.

LIDL to nie jedyny dyskont sprzedający maseczki

Wcześniej maseczki do sprzedaży wprowadziła Biedronka, a niedawno tanie maseczki jednorazowe pojawiły się w Żabce. To dobra wiadomość dla wszystkich z nas, gdyż nadal trzeba zasłaniać usta i nos w miejscach publicznych i nie wiadomo, kiedy ten obowiązek zostanie zniesiony. Być może maseczki trzeba będzie nosić aż do czasu wynalezienia szczepionki. Ciekawe, czy maseczki z LIDLa też znikną z półek tak szybko jak te z Biedronki? 
Redakcja poleca: Polsce grozi epidemia odry! Dlaczego należy bać się choroby?
Zdaniem WHO Polska balansuje na granicy epidemii. Dlaczego najbardziej narażone na zarażenie wirusem są niemowlęta? Czy choroba jest naprawdę groźna?

Ciekawe maseczki od Adriana

Firma Adrian Fabryka Rajstop ma na swojej stronie ofertę maseczek. Są to nie tylko proste maseczki, ale i ozdobne – wykonane z koronkowych materiałów w kolorach czarnym i białym, bez zdobień oraz z imitacją kamieni szlachetnych – oraz maseczki dla dzieci. Ceny maseczek na stronie producenta mieszczą się w widełkach od 4,60 do 24,60 zł.

Tutaj kupisz w atrakcyjnych cenach maseczki wielorazowego użytku. Te mają wysoki stopień ochrony:


Więcej o maseczkach:
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy