Alan z „Warsaw Shore” wyznał:  W ubiegłym tygodniu straciliśmy drugie dzieciątko
fot. instagram/alan.kwiecinski

Smutne wyznanie Alana z „Warsaw Shore”: „W ubiegłym tygodniu straciliśmy drugie dzieciątko”

Alan z „Warsaw Shore” ostatnio bardzo otworzył się przed fanami. Wyjawił smutną wiadomość - wraz ze swoją partnerką stracili dziecko.
Joanna  Biegaj
Alan z „Warsaw Shore” wyznał:  W ubiegłym tygodniu straciliśmy drugie dzieciątko
fot. instagram/alan.kwiecinski
Alan Kwieciński z „Warsaw Shore” na Instagramie podzielił się z fanami smutną wiadomością. Chłopak wyznał, że on i jego partnerka niedawno stracili dziecko. Jego osobista tragedia bardzo poruszyła fanów, którzy przesłali chłopakowi i jego dziewczynie wiele ciepłych słów. 

Para straciła dziecko

Kilkanaście tygodni temu uczestnik „Warsaw Shore” podzielił się ze światem radosną nowiną, że zostanie tatą. Niestety, teraz poinformował fanów o bardzo przykrej sytuacji. Pod zdjęciem ze swoją partnerką wyznał, że straciła ona drugą ciążę.

„Pamiętam jak by to było wczoraj gdy ogłosiłem nowine że będę Tata. Nie jest łatwo o Tym pisać. Najpierw straciliśmy jedno, walczyliśmy o drugie. Dłużej nie mogliśmy czekać i chcemy z Wami podzielić się tą smutną wiadomością że w ubiegłym tygodniu straciliśmy drugie dzieciątko. Mocny cios od życia bo w końcu nic ani nikt tak mocno nie bije jak właśnie życie. Robiliśmy wszystko co w naszej mocny, lecz się nie udało” - wyznał Alan.
Redakcja poleca: Domowe sposoby na komary: co robić, żeby komary nie gryzły?
Domowe sposoby na komary są prawie tak samo skuteczne, jak te chemiczne, za to o wiele zdrowsze dla nas i środowiska! Warto wypróbować naturalne środki na komary, takie jak: lawenda, wanilia, olejek cytrynowy i inne (równie skuteczne w walce z komarami) preparaty. Dzięki nim nie tylko odstraszysz insekty, lecz także wprowadzisz do domu piękne, aromatyczne zapachy! Sprawdź, czym odstraszyć komary.

Apel do internautów

Alan poprosił internautów, by w tym trudnym dla nich czasie nie zasypywali oni ani jego, ani jego partnerki pytaniami o to, co się wydarzyło.

„Mocna rysa nie tylko na mojej psychice ale bardzo duża u @musial.beauty_dagmara . Wiec prosił bym byście nie zadawali pytań typu „a czemu” „a co stalo”?”

Utrata dziecka jest bardzo ciężkim przeżyciem, należy wtedy oszczędzić niepotrzebnych pytań, które mogą kogoś zranić. O to samo apelowała również ostatnio Aleksandra Żebrowska, pisząc o swoich przeżyciach związanych z poronieniem.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pamiętam jak by to było wczoraj gdy ogłosiłem nowine że będę Tata. Nie jest łatwo o Tym pisać. Najpierw straciliśmy jedno, walczyliśmy o drugie. Dłużej nie mogliśmy czekać i chcemy z Wami podzielić się tą smutną wiadomością że w ubiegłym tygodniu straciliśmy drugie dzieciątko. Mocny cios od życia bo w końcu nic ani nikt tak mocno nie bije jak właśnie życie. Robiliśmy wszystko co w naszej mocny, lecz się nie udało. Mocna rysa nie tylko na mojej psychice ale bardzo duża u @musial.beauty_dagmara . Wiec prosił bym byście nie zadawali pytań typu "a czemu" "a co stalo"? Jedno jest pewne jesteśmy silni i razem pokonamy wszystko. Ciężko mi jest się skupić ostatnio na czym kolwiek jeśli życie rzuca Ci takie kłody pod nogi. To co przeżyła Daga , nikomu nie życzę nawet najgorszemu wrogowi. Życie toczy się dalej a czas leczy rany. Dajcie nie mi a dla DAGI dużo wsparcia i Energii bo jej teraz potrzebuje. Pamiętaj Skarbie @musial.beauty_dagmara razem damy rade. Próbujemy Dalej;**** Wiemy że trzymaliście za nas kciuki i WIELKIE DZIĘKUJĘ za to. Trzymajcie dalej ;**** Jesteście wielcy. Po Prostu DZIEKUJE ŻE JESTEŚCIE I ZA WSPARCIE.

Post udostępniony przez Alan Kwieciński (@alan.kwiecinski)

Wsparcie fanów

Na swoim Instagramie chłopak zapewnił, że wspólnie ze swoją partnerką dadzą radę przetrwać ten ciężki czas. Poprosił on jednak o wsparcie i energię od fanów.

„Jedno jest pewne jesteśmy silni i razem pokonamy wszystko.
Ciężko mi jest się skupić ostatnio na czym kolwiek jeśli życie rzuca Ci takie kłody pod nogi.
To co przeżyła Daga , nikomu nie życzę nawet najgorszemu wrogowi. Życie toczy się dalej a czas leczy rany. Dajcie nie mi a dla DAGI dużo wsparcia i Energii bo jej teraz potrzebuje.
Pamiętaj Skarbie @musial.beauty_dagmara razem damy rade. Próbujemy Dalej;****”

Internauci nie zawiedli uczestnika „Warsaw Shore”, zamieścili oni mnóstwo komentarzy dodających otuchy.

„Jejku bardzo mi przykro :( Trzymajcie się i dużo zdrówka!”

„Ryczę jak dzieciak. Modlę się za Was i Wasze Aniołki. Jeszcze będzie pięknie, zasługujecie na to. Bądźcie silni”

„Trzymajcie się. Dużo siły dla was”.

[pisownia cytatów oryginalna - przyp. red.]

Źródło: Instagram

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy