wyprawka szkolna w Pepco
fot. Adobe Stock / Instagram

Najtańsza wyprawka szkolna: w Pepco nie wydasz nawet 100 zł!

Wyprawka szkolna może kosztować niewiele, jeśli umiejętnie korzystasz z promocji. A na zakupach w Pepco na pewno zaoszczędzisz, bo właśnie trwa wyprzedaż niezbędnych artykułów szkolnych!
Magdalena Drab
wyprawka szkolna w Pepco
fot. Adobe Stock / Instagram
Wyprawka szkolna w Pepco będzie cię kosztować mniej niż 300 plus. Co można kupić w tak niskich cenach? Pepco oferuje atrakcyjne przybory szkolne: piórniki, zeszyty, worki na kapcie i pojemniki na lunch.

Wyprawka szkolna w Pepco

Zakupy w Pepco to świetny wybór, jeśli nie chcesz przepłacać za wyprawkę do szkoły, ale jednocześnie zależy ci na produktach wysokiej jakości. Przybory szkolne z Pepco mają jeszcze jedną zaletę − bardzo podobają się dzieciom! W sklepach sieci znajdziesz wszystko, czego dziecko potrzebuje do szkoły (i wyprawkę do przedszkola również!), a ceny cię nie rozczarują. Pepco stawia na kolorowy, bajkowy design i praktyczne rozwiązania, dlatego niemal wszystkie artykuły szkolne mają wesołe aplikacje, a piórniki dla dziewczynek − sztuczne futerko! Cena: tylko 10 zł.

Wbrew pozorom Pepco wcale nie zapomniało o chłopcach i specjalnie dla nich przygotowało usztywniane piórniki na suwak (także po 10 zł). 

Aby szczelnie zapakować drugie śniadanie, kup dziecku pojemnik na lunch − ten z Pepco ma kilka przegródek i kosztuje tylko 8 zł (można go myć w zmywarce i używać w mikrofalówce!).

A na koniec hit: za młodzieżowy plecak szkolny z Pepco z dwiema kieszeniami, zewnętrzną i boczną, zapłacisz tylko 10 zł! Trochę większy, z dużą zewnętrzną kieszenią z przodu i dwiema bocznymi kosztuje 30 zł. Te produkty błyskawicznie się wyprzedają!

Zajrzyj też po promocyjne ceny plecaków do Carrefoura:


Zobacz też:
Redakcja poleca: Jak przygotować dziecko do pójścia do przedszkola? [WIDEO]
Aby dobrze przygotować dziecko do pójścia do przedszkola, należy umożliwić mu wcześniejszy kontakt z innymi dziećmi oraz pozwolić na poznanie przedszkola, do którego będzie uczęszczało. Warto również czytać książki o przedszkolu dla dzieci, a także – o czym często rodzice zapominają – zadbać o swoje pozytywne nastawienie, to też ma duże znaczenie!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy