wyprawka szkolna w Pepco
fot. Adobe Stock / Instagram

Najtańsza wyprawka szkolna: w Pepco nie wydasz nawet 100 zł!

Wyprawka szkolna może kosztować niewiele, jeśli umiejętnie korzystasz z promocji. A na zakupach w Pepco na pewno zaoszczędzisz, bo właśnie trwa wyprzedaż niezbędnych artykułów szkolnych!
Magdalena Drab
wyprawka szkolna w Pepco
fot. Adobe Stock / Instagram
Wyprawka szkolna w Pepco będzie cię kosztować mniej niż 300 plus. Co można kupić w tak niskich cenach? Pepco oferuje atrakcyjne przybory szkolne: piórniki, zeszyty, worki na kapcie i pojemniki na lunch.

Wyprawka szkolna w Pepco

Zakupy w Pepco to świetny wybór, jeśli nie chcesz przepłacać za wyprawkę do szkoły, ale jednocześnie zależy ci na produktach wysokiej jakości. Przybory szkolne z Pepco mają jeszcze jedną zaletę − bardzo podobają się dzieciom! W sklepach sieci znajdziesz wszystko, czego dziecko potrzebuje do szkoły (i wyprawkę do przedszkola również!), a ceny cię nie rozczarują. Pepco stawia na kolorowy, bajkowy design i praktyczne rozwiązania, dlatego niemal wszystkie artykuły szkolne mają wesołe aplikacje, a piórniki dla dziewczynek − sztuczne futerko! Cena: tylko 10 zł.

Wbrew pozorom Pepco wcale nie zapomniało o chłopcach i specjalnie dla nich przygotowało usztywniane piórniki na suwak (także po 10 zł). 

Aby szczelnie zapakować drugie śniadanie, kup dziecku pojemnik na lunch − ten z Pepco ma kilka przegródek i kosztuje tylko 8 zł (można go myć w zmywarce i używać w mikrofalówce!).

A na koniec hit: za młodzieżowy plecak szkolny z Pepco z dwiema kieszeniami, zewnętrzną i boczną, zapłacisz tylko 10 zł! Trochę większy, z dużą zewnętrzną kieszenią z przodu i dwiema bocznymi kosztuje 30 zł. Te produkty błyskawicznie się wyprzedają!

Zajrzyj też po promocyjne ceny plecaków do Carrefoura:


Zobacz też:
Redakcja poleca: Jak zrobić ludziki z kasztanów –​ instrukcja WIDEO
Ludziki z kasztanów i żołędzi robią jesienią wszystkie dzieci. To nie tylko świetna twórcza zabawa, ale również doskonałe ćwiczenie na poprawę sprawności rączek. Prezentujemy krótki film, który zainspiruje do stworzenia nie tylko figurek ludzików, ale również różnych zwierzątek.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy